Page 1 of 1

Slezina v Brně

Posted: 09:42 15. Feb 2008
by kokosak
Toš hoj vespolek!

U přiležitosti bliže nespecifikovane radostne udalosti si dovoluju pozvat šecky z Brna a okolí (třeba takovej Přerov *mrkne*) na pátek 29. kol šesté na slezinu do Brna. Dalši udaje (jako podnik, postýlky pro ne-uplně-brňáky a pododně) upřesnim dle toho kolik se nam tu sleze zajemcu. Možete to brat jako takej předmejdan k temu v sobotu s připadnym hromadnějšim přesunem posleze ;D

Tak. Kdo dorazí?

*hlásí se*

A nebude to enem z Thalie, někdo z EQ teš dorazi.... třeba ja ;)

Ať žije copy/paste.... hi hi hi

Re: Slezina v Brně

Posted: 10:17 15. Feb 2008
by Teesha
Pokud se v práci nic nevyvrbí, tak se za váma asi mrknu :)))

Re: Slezina v Brně

Posted: 10:39 15. Feb 2008
by Theogil I
Teesha wrote:Pokud se v práci nic nevyvrbí, tak se za váma asi mrknu :)))
Humpf to jako v pátek slezinka v Brně a v soboto jatýrka v Plzni to je na mě trošku příliš, škoda, že se to tak nějak blbě zcuklo na obě akce už nemám žaludek, játra, ledviny a ostatní orgány.

Re: Slezina v Brně

Posted: 10:43 15. Feb 2008
by Lord_Berserk
Theogil I wrote:
Teesha wrote:Pokud se v práci nic nevyvrbí, tak se za váma asi mrknu :)))
Humpf to jako v pátek slezinka v Brně a v soboto jatýrka v Plzni to je na mě trošku příliš, škoda, že se to tak nějak blbě zcuklo na obě akce už nemám žaludek, játra, ledviny a ostatní orgány.
Jako spravnej trpaslik bys tydle prebytecny organy vubec nemel resit 8)

Re: Slezina v Brně

Posted: 10:46 15. Feb 2008
by Theogil I
Lord_Berserk wrote:
Theogil I wrote:
Teesha wrote:Pokud se v práci nic nevyvrbí, tak se za váma asi mrknu :)))
Humpf to jako v pátek slezinka v Brně a v soboto jatýrka v Plzni to je na mě trošku příliš, škoda, že se to tak nějak blbě zcuklo na obě akce už nemám žaludek, játra, ledviny a ostatní orgány.
Jako spravnej trpaslik bys tydle prebytecny organy vubec nemel resit 8)
Tak jinak, já bych je možná neřešil, ale místní sbory dobrovolných pořádkových sil by se asi dost divili, kdy mě pak v sobotu chytli ... přece jen je to do Plzně pěkný lán cesty a to se nedá po probdělé noci bezpečně zvládnout.

Re: Slezina v Brně

Posted: 10:55 15. Feb 2008
by kokosak
Másla :D

Nemusime jet přes noc a nemusiš se vožrat..... dyš neceš. Konkrétně já pojedu v čoko a džusicich. *mrkne*

Re: Slezina v Brně

Posted: 10:58 15. Feb 2008
by kucik
kokosak wrote:Másla :D

Nemusime jet přes noc a nemusiš se vožrat..... dyš neceš. Konkrétně já pojedu v čoko a džusicich. *mrkne*
Ja toho prcka vazne nikdy nepochopim. :lol:

Re: Slezina v Brně

Posted: 10:58 15. Feb 2008
by Teesha
jako obvykle...

Re: Slezina v Brně

Posted: 11:41 15. Feb 2008
by Krata
Tak se mnou určitě nepočítat

Re: Slezina v Brně

Posted: 16:27 15. Feb 2008
by nomis_b
Hm, no jiny datum by se mi teda hodilo lepe.. jinak v brne bych se mozna pridal i v ten patek, ale prece jen pak jet v tu sobotu do te Plzne... nevim nevim.. co treba o tyden pozdeji a treba ctvrtek..
Brno je prece mesto studentu, a studneti na vikendy nebudou v te kupe smogu (...odjizdeji do horsiho smogu v Ostrave :twisted: )

Re: Slezina v Brně

Posted: 16:35 15. Feb 2008
by Theogil I
nomis_b wrote:Hm, no jiny datum by se mi teda hodilo lepe.. jinak v brne bych se mozna pridal i v ten patek, ale prece jen pak jet v tu sobotu do te Plzne... nevim nevim.. co treba o tyden pozdeji a treba ctvrtek..
Brno je prece mesto studentu, a studneti na vikendy nebudou v te kupe smogu (...odjizdeji do horsiho smogu v Ostrave :twisted: )
To je sice hezký, ale nestudenti zase musí v pátek do práce, to je prašť jak liskni.

Re: Slezina v Brně

Posted: 08:22 18. Feb 2008
by kokosak
Taaakže vocad enem dva? Tedy jeden a půl... je hele, a samý holky. Teda *zahihňá se* holky... holek taky jeden a půl. Hi hi hi. Neee, vlastně moment! Si Kačka vezme dovču, ne? *usměje se* Z tebe jeden nic zajímavýho nevytáhne *zazubí se*

Re: Slezina v Brně

Posted: 09:05 18. Feb 2008
by Teesha
kokosak wrote:Taaakže vocad enem dva? Tedy jeden a půl... je hele, a samý holky. Teda *zahihňá se* holky... holek taky jeden a půl. Hi hi hi. Neee, vlastně moment! Si Kačka vezme dovču, ne? *usměje se* Z tebe jeden nic zajímavýho nevytáhne *zazubí se*
ale jo...vypadá to, že se ji nezbavím ani cestou do Brna...

Re: Slezina v Brně

Posted: 14:02 18. Feb 2008
by kokosak
Takže to bude třikrát thalijská holka.. i kdyš to slovní spojení nebude sedět úplně ani na jednu. :D

Těšim :wink:

Re: Slezina v Brně

Posted: 11:38 21. Feb 2008
by kokosak
Pořád ještě optimisticky doufám, že tu ulovím na Brněnský sraz nějakého dalšího ex-quilibriáka. Takže, pokud se snad najde nějaký váhavec.... tudle je současný seznámek EQ nicků co dorazí, dle pořadí přihlášenosti:

kokosak
Braenn
Akira
Kačka, a.k.a. Akira 2
Ikkie
Jája CZE
Magnumik
KaTo
Nif
bezúčtové stvoření
ojta
sciorp 75%, srab ;)
Samuel ???
Yohan