Page 1 of 1
nemam postavy
Posted: 11:11 15. Feb 2008
by danielfojt
ahoj nevim jak se to stalo,ale dnes zapnu hru a chci se pripojit ke hre a nemam tam svoji postavu,jmeno Dormalhir The Swiftness.nevim co s tim?nejde s tim neco udelat?diky...
Re: nemam postavy
Posted: 11:20 15. Feb 2008
by kucik
Stalo se to tak, ze zhruba pred mesicem probehl dlouho avizovany wipe. Delat s tim jde to, ze si zalozis novou postavu.
Re: nemam postavy
Posted: 11:21 15. Feb 2008
by Teesha
kucik wrote:Stalo se to tak, ze zhruba pred mesicem probehl dlouho avizovany wipe. Delat s tim jde to, ze si zalozis nvou postavu.

Re: nemam postavy
Posted: 13:45 15. Feb 2008
by Jachym
Typuju že jsem ho včera viděl tu postavu , a problem bude asi jinde.
Zkus to ještě jednou.