Page 1 of 1
zdrhavá mula
Posted: 15:01 15. Feb 2008
by huhulak
vcera sem si pucil mulu v karete
zaparkoval se i sni v bezpecny oblasti a odlognul, po logu mula zmizela
postavu sem proi odlogu ukladal pres dusi
dnes sem is opet pucil mulu v karete pri prechodu do lokace me spadly nwn a po logu mula opet nikde
mezi koupi muly a temito zmizenimi neprobehl zadny restart ani pad servru
Re: zdrhavá mula
Posted: 15:11 15. Feb 2008
by kucik
Mno a nenapadlo te, ze ti ji treba nekdo ukradl, zabil a sezral? I mezi plysaky se takova zverstva mohou stat.
Re: zdrhavá mula
Posted: 15:25 15. Feb 2008
by jitka
vcera v noci jsme takovou chudaka osamocenou mulu zachranovali u hilskych rujn

nevim co mula provedla nebo cim byla nacichla ale docela nastvala vsechny operence

nikdy bych neverila co vsechno ty malinky ptacci dokazou kdyz se vnich probudi ten spravnej loveckej instinkt

Re: zdrhavá mula
Posted: 15:52 15. Feb 2008
by Rejty
Mula nezustava pres restart...
Re: zdrhavá mula
Posted: 15:57 15. Feb 2008
by Kiri
Rejty wrote:Mula nezustava pres restart...
neprobehl zadny restart

....tak ji sned Berserk, kdyz kolem prochazel a zakrucelo mu v brisku

:D:D:D
Re: zdrhavá mula
Posted: 16:01 15. Feb 2008
by huhulak
asi ji nekdo ukrad nebo zahnal
mam otazku, kdys mam mulu a odlognu, tak mula zustava ve hre nebo le pak loguje spolecne se mnou
to vo tom restartu vim
Re: zdrhavá mula
Posted: 16:02 15. Feb 2008
by pepa48
zustava ve hre
Re: zdrhavá mula
Posted: 16:09 15. Feb 2008
by RES
Ehmm... asi se budu opakovat ale tva mula se nestratila ani ji zadny DM nesebral ja ji taky videl jak na ni hejno vran utoci tak je pobiju at ti mula prezije a jdu dal stalo se to u rujn a tam to neni zadne bezpecna oblast a prej tam i strasi

.Proste si ji nechal na spatnem miste a po napadeni zveri te uteka tot vse

Re: zdrhavá mula
Posted: 17:21 15. Feb 2008
by huhulak
uz se orientuju
diky