Page 1 of 1
super vlk
Posted: 15:11 15. Feb 2008
by huhulak
dnes asi kolem 12:00 sem byl ve vlci jeskyni v dorenskym lese za propasti, a misto vudce smecky tam byl litej vlk jako vudce smecky plus dva lity vlci( to normalni - dinamickej spawn)
ale jeden z tech (z)litech vlku mel 352 hp( zamrazilo me kdys em to nakonec spocital diky bohu za knockown)
ten druhej (z)litej vlk mel neco kolem 80 a vudce tak 120( to se mi zda normalni)
tak bych se chtel teptat jestli je to chyba nebo to tak ma byt?
Re: super vlk
Posted: 15:15 15. Feb 2008
by OneHeart
a tos to pobil sám?

Re: super vlk
Posted: 15:21 15. Feb 2008
by Theogil I
Stat se to mě tak jsem 12:00:15 tuhej jak veka a vedu učený diskuze s pánem podsvětí.
Re: super vlk
Posted: 15:23 15. Feb 2008
by Lorelei
Jsi šikovný bojovník, jak jsem koukal. Nepřipadalo mi, že Ti to dělalo nějaký problém je pobít, jak si je postupně vylákával. Koukám, že každý chodí a počítá, že je na tom místě stále to samé.
Re: super vlk
Posted: 15:29 15. Feb 2008
by Theogil I
Lorelei wrote:Jsi šikovný bojovník, jak jsem koukal. Nepřipadalo mi, že Ti to dělalo nějaký problém je pobít, jak si je postupně vylákával. Koukám, že každý chodí a počítá, že je na tom místě stále to samé.
To si nemyslím, spíš začínám trpět paranoidními stavy a čekám kdy se mi zezadu do krku zapíchne šíp. Oproti Thalii před Wipem jsem podstatně zpomali pohyb a i po lese jsem zjistil, že je bezpečnější chodit.
Re: super vlk
Posted: 15:36 15. Feb 2008
by Lorelei
Theogil I wrote:Lorelei wrote:Jsi šikovný bojovník, jak jsem koukal. Nepřipadalo mi, že Ti to dělalo nějaký problém je pobít, jak si je postupně vylákával. Koukám, že každý chodí a počítá, že je na tom místě stále to samé.
To si nemyslím, spíš začínám trpět paranoidními stavy a čekám kdy se mi zezadu do krku zapíchne šíp. Oproti Thalii před Wipem jsem podstatně zpomali pohyb a i po lese jsem zjistil, že je bezpečnější chodit.
Nemluvím o tobě, ty si šikula 
Re: super vlk
Posted: 15:39 15. Feb 2008
by Kiri
Jak tak ctu, tak to byla asi sps dalsi prace DM, co? NE dynamickej spawn
Re: super vlk
Posted: 15:41 15. Feb 2008
by Lorelei
Kiri wrote:Jak tak ctu, tak to byla asi sps dalsi prace DM, co? NE dynamickej spawn

Re: super vlk
Posted: 15:52 15. Feb 2008
by huhulak
to sem chtel vedet
diky
Re: super vlk
Posted: 15:54 15. Feb 2008
by Kiri
zrovna tedka sem dovalcil s nejakym podivnym skretem....peknej boj, skoda ze padl server pri taktickem ustupu

Re: super vlk
Posted: 15:55 15. Feb 2008
by Rejty
Nechapu, co se tu zase resi. Jestli DM neco pridal, co tam normalne neni... No a co?
Re: super vlk
Posted: 15:56 15. Feb 2008
by Kiri
Rejty wrote:Nechapu, co se tu zase resi. Jestli DM neco pridal, co tam normalne neni... No a co?
nikdo nic neresi, jen sem odpovedel na otazku, ktera se mi zda vcelku zbytecna

..spi by mi zajimali duvody tech padu posledni dobou celkem castejch..

Re: super vlk
Posted: 16:05 15. Feb 2008
by Lorelei
Už bych to neřešil, zamkněte to
) Všichni se snaží, jak můžou, důležitá je zábava. Zamkněte to tu.