Page 1 of 1
Neustale lagy a pady
Posted: 16:42 15. Feb 2008
by Kiri
Tak nevim, ale posledni dobou je to celkem casto..teda aspon mne seto zda...najednou znihe nic padne server (hra). Vsiml, sem si, ze je to nezavysle na poctu hracu IG. Copa to na to kaslat, ale jediny co pak zustane je pozice na mape kde sem se priblizne pohyboval, ale bohuzel prijdu o vsechny ostatni veci co sem za tu dobu od logu nasel, sebral, utratil atd..vcetne XP zlataku a mam pocit, ze i skillu.
Re: Neustale lagy a pady
Posted: 16:50 15. Feb 2008
by Rejty
Pokusime se vyladit zatez serveru zpusobenou systemy a pokud to nepomuze, tak bych zacal uvazovat o upgradu serveru.

Re: Neustale lagy a pady
Posted: 16:52 15. Feb 2008
by Kiri
Rejty wrote:Pokusime se vyladit zatez serveru zpusobenou systemy a pokud to nepomuze, tak bych zacal uvazovat o upgradu serveru.

upgradu serveru?! opet? tenhle snad neni starej ani rok, mozna rok. to musi udrzet prece....a nemusis se hned xichtit

Re: Neustale lagy a pady
Posted: 18:52 15. Feb 2008
by liuk
Prověřte script na třesení.
Přijde mi že funguje takto:
Při vstupu do lokace první postava spustí script a na ní se uloží instrukce ke třesení (třeba náhodně jednou za minutu) .. jenže to na ní zůstává .. projde takto pár lokací a následuje nonstop zemětřesení (doslova).
Re: Neustale lagy a pady
Posted: 19:51 15. Feb 2008
by Daanri
Ja taky uz zaznamenal vcelku dobre lagy a to mam paradne pripojenie, takze nieco natom bude. Praveze si myslim, ze ten server neudrzi taky napor hracov, aky byva v hre a to iste stale pribudaju nove veci jak lokace tak systemy a to este nebezi craft. Ja by som to videl aj na ten novy server. Ono ked nas je tu tolko teraz a kazdy prispeje troskou tak by z toho mohla byt riadna masina a hadam zas na dlhu alebo vecnu dobu pokoj s lagmi.
Len by sa mal k tomu vyjadrit niekto kompetentnejsi, kto sa v serveri a tych systemovych veciach vyzna lepsie.
Re: Neustale lagy a pady
Posted: 20:38 15. Feb 2008
by Aznar
no pohled cloveka, ktery je pripojen v pilsfree prakticky primo na optice: pozoruju to samy, hlavne ve vecernich hodinach, kdy je ve hre vic lidi, server proste nestiha...
lagy urcite nejsou zpusobeny spatnou konektivitou, protoze se pripojuju po vnitrni siti a ne pres inet
Re: Neustale lagy a pady
Posted: 22:22 15. Feb 2008
by kucik
Muj nazor je, ze nektery scripty zerou vic, nez by nutne musely.
Zemetreseni je vec jina, kouknu na to.
Re: Neustale lagy a pady
Posted: 22:51 15. Feb 2008
by Kiri
Aznar wrote:no pohled cloveka, ktery je pripojen v pilsfree prakticky primo na optice: pozoruju to samy, hlavne ve vecernich hodinach, kdy je ve hre vic lidi, server proste nestiha...
lagy urcite nejsou zpusobeny spatnou konektivitou, protoze se pripojuju po vnitrni siti a ne pres inet

jako clen KRK, musis vedet, ze nejsem o moc dal, mozna bych rekl i bliz nez ty...ale zrovna lidma si myslim, ze to neni...pac denska to padlo a bylo jich tam sotva deset...