Page 1 of 2
Svitky
Posted: 13:56 16. Feb 2008
by Sorrow
Dnes jsem si koupil svitek, jenze po zakoupeni me zmizel z invu a uz se neukazal a to ani u prodejce a ani se nevratil do truhly.
Misto: Ivory,vez
Re: Svitky
Posted: 14:26 16. Feb 2008
by Kiri
Davej bacha, esli v SK neni nejakej podvodnik

Re: Svitky
Posted: 23:44 16. Feb 2008
by kucik
Divny, divny... kolik jsi za nej zaplatil? Nebyl to nahodou 1gp?
Re: Svitky
Posted: 00:53 17. Feb 2008
by Sorrow
Normalni cena byla nak kol 1285 a ja sem mel odhad na 1000.
Re: Svitky
Posted: 01:11 17. Feb 2008
by Kiri
Sorrow wrote:Normalni cena byla nak kol 1285 a ja sem mel odhad na 1000.
takze ne SK, ale pan Solomon

zapalky .... takhle je chudaky sidit, ze se nestydis .... pockej, ti za to uriznu hlavu i s nohama

Re: Svitky
Posted: 01:53 17. Feb 2008
by Sorrow
Kiri wrote:Sorrow wrote:Normalni cena byla nak kol 1285 a ja sem mel odhad na 1000.
takze ne SK, ale pan Solomon

zapalky .... takhle je chudaky sidit, ze se nestydis .... pockej, ti za to uriznu hlavu i s nohama

Oooo, jak rad te potka pan velkej Solomon a da ti ochutnat meduciny
Budes prozivat zhaveni lebky zvane budik.Voflambuju si te zevnitr i z venku a to za minimalni priplatek za znecistovani ovzdusi...
Ne vsechno male je zle, nektere je krute zle

Re: Svitky
Posted: 02:40 17. Feb 2008
by Kiri
Sorrow wrote:Kiri wrote:Sorrow wrote:Normalni cena byla nak kol 1285 a ja sem mel odhad na 1000.
takze ne SK, ale pan Solomon

zapalky .... takhle je chudaky sidit, ze se nestydis .... pockej, ti za to uriznu hlavu i s nohama

Oooo, jak rad te potka pan velkej Solomon a da ti ochutnat meduciny
Budes prozivat zhaveni lebky zvane budik.Voflambuju si te zevnitr i z venku a to za minimalni priplatek za znecistovani ovzdusi...
Ne vsechno male je zle, nektere je krute zle

//ROFL..//...*piskne smerem k Berserkovi se zakrvacenou sekerkou* trhej //:D
Re: Svitky
Posted: 03:01 17. Feb 2008
by Sorrow
//ROFL..//...*piskne smerem k Berserkovi se zakrvacenou sekerkou* trhej //:D
Toho sadelnika si podmaznu jeste pred vsim utrpenim sadlem, at se koucham jak se v tom bude prevalovat jako to prasatko

Re: Svitky
Posted: 03:04 17. Feb 2008
by Kiri
jedine tve stesti je, ze se zrovna nedke napaji uza asi 48 hodin vkuse

, ale az se probere z otravy alkoholem, tak mu to vsecko prectu u piva pekne v hospode. Pisu si *otevre desky s jiz hooodne papirama a zacne dopisovat*

Re: Svitky
Posted: 13:00 17. Feb 2008
by Lord_Berserk
*protre voci* Uaaaa!!! volal mi nekdo ?

Re: Svitky
Posted: 15:44 17. Feb 2008
by Žorž
Ne ad Berserk

: Obchod v ivorské magické věži je vůbec nějaký pošramocený. Chtěl jsem si koupit lektvar (měl jsem na něj) a při možnosti rozhovoru, že ho kupuju, mi ten čáryfuk pověděl jenom cenu. Tak si řeknu dobře, třeba se mi peníze odečtou při odchodu, ale ne, peníze mi zůstaly a lektvar zmizel, byl mi odstraněn z invu... a přesně tak, do truhly se zpět nevrátil.
Re: Svitky
Posted: 17:16 17. Feb 2008
by Sorrow
A mam k tomu dalsi poznatek ceho jsem si prvne nevsimnul, po tomhle ted na me vsechny NPC obchodnici koukaj jako na zlodeje ac jsem nic neukradnul

Re: Svitky
Posted: 19:05 26. Feb 2008
by Sorrow
Tak stale k te vezi v Ivory.To s tim oznacenim zlodeje pretrvava.Muze to bejt timto: Vzal jsem si urcitou vec ze skrine(hole a osaceni) k ohodnoceni, jenze behem cesty k prodejci mi vypadla z invu, mozna tim ze sem nemel tolik penez u sebe jako cinila celkova suma.A od te doby to zrejme zapisuje kradez ac jsem chtel jen zkusit jestli mam odhad pod cenou...
Re: Svitky
Posted: 19:10 26. Feb 2008
by Daanri
Ked bude naky DM v hre nech ti vynuluje kradeni. Co sa tyka tej veze, ta skrina s tymi vecami je tam dost blbo, neda sa od nej s vecami dostat k predajcovi, resp. mne sa to este ani raz nepodarilo nech som manevroval ako som chcel, vzdy tie veci zmizli v strede cesty.
Re: Svitky
Posted: 19:11 26. Feb 2008
by Kiri
nestezuj si porat
