Page 1 of 6
dynamicky spawn
Posted: 19:27 16. Feb 2008
by Aznar
dynamicky spawn je fajn, ale v nekterych mistech je to trochu prehnany...
cesta z karathy do ivory je jenom jedna a pokud se tam v noci respawnuje bandita co dava jednim kouzlem ranu za 58HP, tak to zacina byt asi pro vetsinu postav dost neprekonatelny problem, protoze nez se clovek rozkouka, tak je mrtvy

Re: dynamicky spawn
Posted: 19:31 16. Feb 2008
by Krata
V noci bývají cesty nebezpené, zvlášt ve fantasy světě

.. a cesta do Karathy neni jedna, teda jesli se po wipu neudělali další velký změny tak je více cest jen nejsou tak krátké a jsou daleko víc nebezpečné
Re: dynamicky spawn
Posted: 19:37 16. Feb 2008
by kucik
Cesty z Ivory do Karathy jsou asi tri nejpouzivanejsi. Nebezpecne jsou, ale temer vzdy je dost casu nebezpeci poznat vycouvat a zkusit jinou.
Re: dynamicky spawn
Posted: 19:38 16. Feb 2008
by Rejty
A to musite vsechno zabit? Silnejsi banditi tam jsou jen obcas a jeste jen v noci a na malou sanci a jdou obejit.
Re: dynamicky spawn
Posted: 19:45 16. Feb 2008
by Aznar
zabit vsechno urcite nemusim, ale problem je, ze ti banditi vypadaji vsichni stejne a navic tenhle ma jeste neviditelnost, takze sem o nem nevedel vubec
a v momente kdy sem zjistil ze je neco v neporadku, tak uz sem mel paralyzu bez sance utect, a na dalsi dve kouzla sem byl mrtvy...
jenom naznacuju, ze by se nemuseli takhle silny monstra respawnovat na frekventovanych cestach
Re: dynamicky spawn
Posted: 19:53 16. Feb 2008
by photter
podtemno na vás, rozmazlenci

Re: dynamicky spawn
Posted: 20:06 16. Feb 2008
by Aznar
nj tam to mate mozna este drsnejsi
me akorat trochu stve, ze sem zakapal a ani sem nemel sanci tomu nijak zabranit, tak by to mozna do budoucna chtelo trochu promyslet, jestli to tak je spravne...
kdybych mel pokazdy cekat az bude den, aby me nahodou neprepadl superbandita, kteryho ani neuvidim, tak bych si moc nezahral

Re: dynamicky spawn
Posted: 20:07 16. Feb 2008
by Kiri
nooo mam velke podezreni, ze obejit nejdou...snazil jsem se o to nekolikrat

:D:D
a to rozpoznat a utect ROFL....asi sme tu vsichni lamaci....bohuzel nekdy to clovek nestihne a muze byt bystry jak chce.
Re: dynamicky spawn
Posted: 20:14 16. Feb 2008
by Sorrow
No ja nevim ale zrovna tam je velka sance je videt driv nez oni vas, paklize neletite jako splaseny

Re: dynamicky spawn
Posted: 20:15 16. Feb 2008
by Rejty
Banditi se zacnou boostovat a kouzlit az kdyz vidi nepritele... Takze kdyz videl on vas, tak i vy jeho, navic npc vidi kratsi vzdalenost nez PC. Takze slovo bez sance neni na miste myslim.
edit: A to ste nevideli jeste, jaky superbandity tu ma Rejty pripraveny do epickych dungu.

Re: dynamicky spawn
Posted: 20:19 16. Feb 2008
by Aznar
no akorat problem je rozeznat co za banditu tam zrovna je, kdyz vypadaji vsichni stejne
jedinej kdo vypada jinak je pulork bandita, tomu se vyhybam kdyz ho vidim, ale ted tam nikdo odlisujici se vzhledem od ostatnich nebyl
jednoho banditu sem vylakal, v pohode zabil a najednou sem dostal paralyzu... nez skoncila, tak sem byl mrtvej...
nevim co sem udelal spatne a jestli bych to priste resil jinak, neni sance poznat jestli ten bandita je normalni pesak nebo silny mag
Re: dynamicky spawn
Posted: 20:21 16. Feb 2008
by Rejty
Mam mu to napsat nad hlavicku?

Re: dynamicky spawn
Posted: 20:23 16. Feb 2008
by Sorrow
Sakra,dyt si psal ze neslo nic udelat a ted koukam zes s nima bojoval...
Re: dynamicky spawn
Posted: 20:25 16. Feb 2008
by Aznar
Rejty wrote:Mam mu to napsat nad hlavicku?

aspon odlisit nejak vzhledem, je docela rozdil bandita, kteryho zabiju jednou ranou a bandita, ktery na dve kouzla zabije me
pokud budu muset dopredu pocitat, ze kazdy bandita, ktery tam bude muze byt mag, tak budu muset pokazdy cekat az se rozedni, protoze mag kdyz me uvidi, tak sem mrtvej
Re: dynamicky spawn
Posted: 20:25 16. Feb 2008
by Aznar
Sorrow wrote:Sakra,dyt si psal ze neslo nic udelat a ted koukam zes s nima bojoval...
bandita tam neni jeden, to predpokladam vis