Page 1 of 1
preneseni v mape
Posted: 19:42 16. Feb 2008
by Aznar
uz se mi nekolikrat stalo, ze kdyz sem vysel jiznim vychodem z ivory do lesika a usel pak par kroku, ze me to najednou z niceho nic preneslo az na druhy konec mapy...
a nebylo to zpusobeny lagem
prikladam screen
Re: preneseni v mape
Posted: 19:54 16. Feb 2008
by photter
nechoď na přechodovej trigger šipkama, klikej myškou
Re: preneseni v mape
Posted: 20:04 16. Feb 2008
by Aznar
photter wrote:nechoď na přechodovej trigger šipkama, klikej myškou
no to je prave u tohohle prechodu problem, protoze tady prechod chybi a da se prejit jenom sipkama
Re: preneseni v mape
Posted: 00:04 17. Feb 2008
by Seth-Plzen
Co by jiný dali za teleportaci a tady si někdo stěžuje

Re: preneseni v mape
Posted: 01:13 17. Feb 2008
by Kiri
To je zpravny, poctivej hrac!!! Praskat se nesmi, ale hlasit yb se to melo...
