Page 1 of 1

Ivory - farmy

Posted: 22:29 16. Feb 2008
by Darien
Když jsem si četl v knihovně popis Ivory a okolí, nestačil jsem se divit, co všechno se tam prý dá najít... ale ve skutečnosti krom dekorace třeba na farmě vedle Ivory neroste nic a nic se tam nedá sklidit, narozdíl od farmy vedle Karathy. Je to možné změnit?

Díky.

Re: Ivory - farmy

Posted: 23:01 16. Feb 2008
by Kiri
Jop to sem psal asi tak pred rokem a pul...to bylo este hodne veci krapet jinac, nooo, takze tahle kniha klido muze bejt stazena z knihovny pro jeji neaktualnost...Daniel William ze zahrobi, tehdejsi doby mag Stribrneho kruhu.

Re: Ivory - farmy

Posted: 01:54 17. Feb 2008
by Darien
No copak kniha, něco by tam růst ale mohlo, ne?:)

Re: Ivory - farmy

Posted: 01:56 17. Feb 2008
by Sorrow
Dyt roste, ty to nevidis?A to si rikas druid :wink:

Re: Ivory - farmy

Posted: 02:48 17. Feb 2008
by Kiri
Sorrow wrote:Dyt roste, ty to nevidis?A to si rikas druid :wink:
treba se zrovna tyhle nehodej ;-) :D:D:D:D

Re: Ivory - farmy

Posted: 03:02 17. Feb 2008
by Sorrow
Kiri wrote:
Sorrow wrote:Dyt roste, ty to nevidis?A to si rikas druid :wink:
treba se zrovna tyhle nehodej ;-) :D:D:D:D
Rikas ze maj moc zeleza jo....

Re: Ivory - farmy

Posted: 03:08 17. Feb 2008
by Kiri
Sorrow wrote:
Kiri wrote:
Sorrow wrote:Dyt roste, ty to nevidis?A to si rikas druid :wink:
treba se zrovna tyhle nehodej ;-) :D:D:D:D
Rikas ze maj moc zeleza jo....
hmmm, pestovano s laskou partou ozralich a sfetovanych zemedelcu z Ivory, nakazenych laskou a najivnosti zde pobybjicich dobrodruhu..:D:D:D Jenze ja vas proberu holoto :D

Re: Ivory - farmy

Posted: 03:12 17. Feb 2008
by Sorrow
Moc si tady nevyskakuj skrcku, nebo ti ukazu slepe strevo zevnitr :D

Re: Ivory - farmy

Posted: 03:20 17. Feb 2008
by Kiri
Sorrow wrote:Moc si tady nevyskakuj skrcku, nebo ti ukazu slepe strevo zevnitr :D
tak hluboko nedosahnes :D:D:D

Re: Ivory - farmy

Posted: 04:54 17. Feb 2008
by Sorrow
Si asi nevidel mou hul z pulmesicem, da se pouzit jako hacek :wink:

Re: Ivory - farmy

Posted: 02:34 18. Feb 2008
by Darien
Teď už roste, díky za rychlý zásah:)