Page 1 of 2

Skript

Posted: 22:57 16. Feb 2008
by Kiri
Skript ku_onact_item, OID:80000000, Tag: , Chyba: DELENI NULOU

wtf??? jen informativne zrovna sem sbiral v Doukove Psenici. a byla noc. Prselo.

Re: Skript

Posted: 23:09 16. Feb 2008
by kucik
To je muj script. Predpokladam ze si nejakej DM hral s DM hulkou a pouzil ji na sebe.

Re: Skript

Posted: 23:35 16. Feb 2008
by Rejty
A jak jinak ze sebe ma DM udelat treba zidli. :mrgreen:

Re: Skript

Posted: 23:38 16. Feb 2008
by pepa48
nebo loď viď.. :D:D

Re: Skript

Posted: 23:40 16. Feb 2008
by Rejty
Lod je super. 8)

Re: Skript

Posted: 23:42 16. Feb 2008
by kucik
Zacinam se bat.

Jsem zvedavej, kdo se jako prvni stane oslim ctyrsprezim, nebo obri vanou.

Re: Skript

Posted: 23:49 16. Feb 2008
by Rejty
To tam taky je? *slinta natesene*

Re: Skript

Posted: 01:07 17. Feb 2008
by Kiri
Rejty wrote:To tam taky je? *slinta natesene*
to vypada, na novej konicek....:D

edit: rovnou sem prihodim dalsi chybu...jednou za cas pri sbirani se mi stane chyba. Zacnu sbirat ale uz nic neseberu a pri kazdem dalsim pokusu o sber mi vyskakuje halska, prave sbiras, ale vlastne nedelam nic.

Re: Skript

Posted: 01:07 17. Feb 2008
by Daanri
Kiri chces byt pokusny kralik??? :twisted:

Re: Skript

Posted: 01:08 17. Feb 2008
by Kiri
Daanri wrote:Kiri chces byt pokusny kralik??? :twisted:
klidanko...budu si pritom sbirat nejaky lahody :D:D:D:D

edit: Tak prave sem dvakrat zasebou vysbiral Doubkov a do skillu se mi nezapocetlo ani jedna desetina procenta...to ej taky divny..:( mezitim byl tak dvakrat relog diky predeslemu problemu ... :)

Re: Skript

Posted: 01:58 17. Feb 2008
by jitka
nestezuj si kdyz mas ve sberu 80 % nebo vic pujde to hoooodne pomalu :) laura sebrala opravdu vse to vis sam a ke konci se mi povedlo zvysit sber treba o 0.1 % za tyden :wink: vydrz

Re: Skript

Posted: 02:02 17. Feb 2008
by Sorrow
Ja kdyz vidim Kiriho nebo Bersekra, tak si predstavuju ty Harvestry na zber vseho v Comand&Conquer :D

Re: Skript

Posted: 02:46 17. Feb 2008
by Kiri
tak tu mam dalsi

j_ai_detercombat, OID:8002ca38, Tag:ry_skurut_m_1, chyba: Prilis mnoho instrukci

nw_c2_default2. OID:8002ca87, Tak: skurutvelitel, chyba: stejna jako o radek vejs

edit: a ktomu sberu, s Danielem sem se dostal nekam k 90, takze zhruba vim jak to postupne ustupovalo, ted ten skok je hooodne markantni a zda se mi i brzo :D:D

EditII: rozlouskl jsem problem se sberem ohledne najednou znicehoz nic se neda sbirat. Stane se to pri situaci kdy se rostlian dovybere a hrac znova klikne na akci (sber), ale rostli zanikde behem teto akce. Tudiz se nedokonci moznost sberu a ani nejde dokoncit, nebo zacit sber na jine kytce. Pomuze jedine relog.

Re: Skript

Posted: 02:58 17. Feb 2008
by Sorrow
V tu dobu sem zrovna skretum delal flambelparty, tak jestli se jim neprehral procak :D

Re: Skript

Posted: 03:02 17. Feb 2008
by Kiri
Sorrow wrote:V tu dobu sem zrovna skretum delal flambelparty, tak jestli se jim neprehral procak :D
hh takze tos by ty kdo chudakum skurutum topil a ja se zacal bat, ze ma nekdo namireno do mirumilovne visky bez zadnych PC obyvatel...:D tak klidne misto tam. :D :mrgreen: