Page 1 of 1

Posledni pad tj.: 21:00 kveten

Posted: 21:13 04. May 2007
by Kiri
hmm mel sem zrovna mulu u domu, ze ji vylozim a co se nestane, nooo by steneverili jaky se muze stat stesti poctivymu delnasovi, kopacovi a magovi jako ja...
Mula Mana:
jeden hav pro nemotorne ucedniky odolnost ohne 15 + slot neomezene pouziti den - obratnost +1
21 prutu cinu, 18 prutu medi, 1zahnuty hrot, nejaky hadry cert vem, ale nejspis tam byla i Roba maga Stribrneho Kruhu (nejsem si jist este sem se neprihlasil) tu bych taky rad zpet a jeden krumpac, pak asi tri nezname rudy nebo jak se jim rika. chjo

a malem ybch zapomenul 49 malych forem

Posted: 21:29 04. May 2007
by igor
no hlavně asi všichni přišli o věci a xp od posledního restartu a někdo uvíz i u Thala

Posted: 22:58 04. May 2007
by jaara
ja mam takove tuseni, ze ty pady zpusobujou prave ti, co mulam narvou celej inventar :?

Posted: 23:05 04. May 2007
by Kiri
noo ten inventar byl zaplnejenj tak maximalne na jednu a pul zalozky ;-) a bejvala i vic, navic pak nechapu vyznam muly, kdyz ji nemuzu vyuzit na noseni bremene :((((

Posted: 00:46 05. May 2007
by Daanri
Veci sa vratia to nie je problem az taky problem. Staci sa prihlasit u nakeho DM co bude v hre.

Posted: 00:53 05. May 2007
by Rejty
Nic se nevrati, kdo se prihlasi o vraceni, tak mu sebereme dvojnasobek :twisted:

Posted: 15:11 05. May 2007
by Kiri
Jo diky, sem rad ze semnou souciti aspon kamaradi :twisted: vid Rejty :D :D

sem proste nejchudsi ze vsech na cely Thaliii :oops:

Posted: 16:05 05. May 2007
by igor
Kiri wrote: sem proste nejchudsi ze vsech na cely Thaliii :oops:
Řekni Lauře ať ti zašije kapsy :lol: