Page 1 of 1
Přehled chyb
Posted: 00:00 18. Feb 2008
by igor
Když bude zájem, udělal bych jednouchou stránku kde by byla tabulka se sloupcema něco jako
Název chyby | Datum | Opraví | Stav
Určilo by se kdo by chyby moh přidávat (třeba podle práv na fóru). No a bylo by to hezky seřazeno podle abecedy přehledně pod sebou, po kliknutí by se zobrazil detailnější popis chyby. "Datum" by bylo datum vložení chyby, "Opraví" tam by se dalo vybrat kdo se zhostí opravy a "Stav" by nabýval hodnot např. "neopraveno" "opraveno"... dalo by se to promazávat a editovat. Asi by to bylo určitě přehlednější než na fóru. No jo no, zejtra se asi budu nudit tak mě napadaj různý věci

Re: Přehled chyb
Posted: 00:06 18. Feb 2008
by pepa48
zdá se že by to mohlo bejt fajn... a btw když už se budeš tak flákat tak nezapomeň znova nainstalovat nwn

Re: Přehled chyb
Posted: 00:09 18. Feb 2008
by igor
pepa48 wrote:a btw když už se budeš tak flákat tak nezapomeň znova nainstalovat nwn

nemůžu, musíme s Kirim udělat angličtinu

hecuje mě do toho už od pátku
Re: Přehled chyb
Posted: 02:46 18. Feb 2008
by Darien
ON na to funguje i takovej webovej softík, nemůžu si vzpomenout, jak se to jmenuje, ale hráči tam přímo můžou vepisovat chyby a jejich popis a admini si ty chyby přímo přiřazujou a označujou jejich progresi a podobně. Má to pak různý barevný označení... jen si ted nepamatuju, jak se to jmenuje, ale má to pak webový přístup.
Re: Přehled chyb
Posted: 10:03 18. Feb 2008
by kucik
Re: Přehled chyb
Posted: 10:04 18. Feb 2008
by kokosak
http://www.bugzilla.org/
*usměje se*
Edit: Proklináááám těěěěěěěěěě rychliku rychlejší *mrkne*
Edit2: Tak enem doplnim že tohle doporučujeme i našim klientům v případě že nemají rozpočet na enterprise řešení (HP TestDirector software rulez!)
Re: Přehled chyb
Posted: 11:14 18. Feb 2008
by igor
Dík, pak na to kouknu. Teď jdu do školy na oběd

Re: Přehled chyb
Posted: 11:23 18. Feb 2008
by Darien
Měl jsem na myslí MANTIS, web najdeš přes pana googla.
Re: Přehled chyb
Posted: 21:44 18. Feb 2008
by igor
Bugzilla atp... to je na tohle jak kanón na vrabce
Zkusil jsem udělat tohle
http://thalie.pilsfree.cz/problems/ je to vlastně skoro funkční... ale chtěl jsem tam udělat přihlašování se stejnejma údajema jako na fórum. Jenže phpbb3 nějak extra šifruje hesla, pomocí salt a nevim jak to porovnávat... teda něco sem našel ale je to peklo :-/ Dodělal bych přihlašování, to aby si lidi mohli zaškrtnout že to opraví a řazení podle všech sloupců včetně priority.
Re: Přehled chyb
Posted: 23:25 18. Feb 2008
by Darien
hele, ty jsi fakt dobrej!
ted je otázka, kdo tam nahází ze všech for ty chyby..
Re: Přehled chyb
Posted: 02:13 19. Feb 2008
by kucik
Neuklada to, kdo chybu vlozil a nevim jak upravit, kdo ji ma opravit.
Jee to je prdel hlasit chyby, ktery nemusim opravit ja.

Re: Přehled chyb
Posted: 03:08 19. Feb 2008
by jiromir
Re: Přehled chyb
Posted: 08:51 19. Feb 2008
by igor
kucik wrote:Neuklada to, kdo chybu vlozil a nevim jak upravit, kdo ji ma opravit.
Jee to je prdel hlasit chyby, ktery nemusim opravit ja.

To snad dodělam dneska, udělal sem tam sólo registraci

Re: Přehled chyb
Posted: 19:11 20. Feb 2008
by igor
Chyby k opravení http://thalie.pilsfree.cz/problems/
- Přihlásit se můžou jen WB a vedení (a já)
- Po přihlášení můžete Přidat chybu vyplněním příslušnýho formuláře
- Kdo chce chybu opravit, klikne na [opravit], zrušení zatím nejde
- Kdokoliv z WB může chyby editovat a mazat
- Řazení funguje zatím jen podle názvu
Co časem přibyde?
+ Řazení podle všech sloupců
+ Možnost přiřadit opravu komukoliv
UPDATE:
+ Při najetí na název se vypíše i popis (aspoň většinou)
Pozn. Až se tam přihlásí někdo zodpovědnej kdo to těma chybama naplní, tak ať smaže ty co tam jsou, ale zatím ať to tam je pro ukázku.
Re: Přehled chyb
Posted: 17:16 24. Feb 2008
by igor
+ Přidána možnost označit chybu jako důležitou - ve výpisu u ní bude odpovídající ikonka
+ Přidán odkaz na Správu chyb do menu webu, protože nevím jestli o tomhle vůbec hráči ví
PS: pro DM & WB - snažte se vkládat sem všechny chyby z fóra