Page 1 of 1

stene u Krkovicky

Posted: 00:41 18. Feb 2008
by Kiri
JE vcelku mozne, ze nekdo mohl nalezt vyvrhnute a podrezane stene (Gertrudy - nebo tka nejak to bylo)...nikdo nevi proc kdy a jak, zrejmne mel asi nekdo hlad

// ta voda co ztoho vypadla, no nevim nevim.. :( , bohuzel sem to nemoh napsat do IC

Re: stene u Krkovicky

Posted: 21:16 18. Feb 2008
by Pajule
grrr ja te zabiju to je moje lina Gerthruda!Pmhf kdybys neprisel tak brzo tak sjem nemusela odchazet a nechat ji tam u Walla a Helma.

Re: stene u Krkovicky

Posted: 21:59 18. Feb 2008
by igor
Nejste vy brácha a ségra? :D

Re: stene u Krkovicky

Posted: 11:11 19. Feb 2008
by Kiri
igor wrote:Nejste vy brácha a ségra? :D
co ti potom? chces uriznout hlavicku?

2sista: Smola mas se lip ucit :D:D:D