Page 1 of 1
nahravani lokace
Posted: 21:10 18. Feb 2008
by Aznar
pomerne casto se mi stava, ze hra pri prechodu z lokace do lokace se zasekne
ne tak, ze by zamrzl cely comp, i menu jde vyvolat a hra se da ukoncit, ale to je jediny co se s tim da delat
nevite, v cem muze byt chyba? ted sem po tom, co sem restartnul hru probral v podsveti, to docela nastve

Re: nahravani lokace
Posted: 22:02 18. Feb 2008
by igor
tohle se mi stávalo hodně často, většinou při loadování lokace spadli nwn do woken. Občas se to stávalo i když v temnym lesíku najednou vyběhla naboostovaná postava a ten šok pro grafiku z těch náhlejch světýlek a efetů nebyl asi nejlepší, tak to taky padlo.
Re: nahravani lokace
Posted: 22:11 18. Feb 2008
by Aznar
me to nikdy nijak extra nevadilo, protoze behem par vterin se muzu pripojit zpatky...
akorat je na nic, ze i kdyz se to takhle sekne, tak me to neodpoji a postava zustava porad ve hre, dokud ji sam neukoncim
a pak to muze skoncit jako ted smrti

Re: nahravani lokace
Posted: 22:18 18. Feb 2008
by igor
zůstává pořád ve hře jo? tak to by vysvětlovalo proč sem se vždycky připojil Téměr mrtev

Netušim čim by to mohlo bejt nebo jestli je to bug nwn či jen Thalie.
Re: nahravani lokace
Posted: 22:21 18. Feb 2008
by Aznar
pres prechod za mnou sel asi zlobr, kterej me nejspis zabil, nez sem ukoncil hru...
nevim co jinyho by to bylo, po znovupripojeni sem byl v podsveti
Re: nahravani lokace
Posted: 23:15 18. Feb 2008
by kucik
Rekni co mas za grafiku.
Ja do tohohle nedelam, ale jsou tu lidi, co s tim maj bohaty zkusenosti.
Re: nahravani lokace
Posted: 23:17 18. Feb 2008
by Aznar
kucik wrote:Rekni co mas za grafiku.
Ja do tohohle nedelam, ale jsou tu lidi, co s tim maj bohaty zkusenosti.
no jasne a kdyz to reknu, tak se budete smat
GeForce4 MX 440
muze to byt i tim, ale driv sem nikdy problemy nemel a ted to dela skoro kazdy den

Re: nahravani lokace
Posted: 01:45 19. Feb 2008
by photter
zachlívenej systém...čistit, udržovat
většinu těchdle záseků vychytá AntiCrash od Dachshundu
Re: nahravani lokace
Posted: 02:05 19. Feb 2008
by kucik
Na 32megovy GF 440 jsem taky hraval a problemy myslim nedelala. Takze holt zbyva ten bordel v shitstemu.
Re: nahravani lokace
Posted: 09:10 19. Feb 2008
by igor
photter wrote:zachlívenej systém...čistit, udržovat
většinu těchdle záseků vychytá AntiCrash od Dachshundu
Hele, formátoval sem disk a první co sem instaloval po Woknech bylo nwn, takže bych neřek že to bylo zachlívený

Re: nahravani lokace
Posted: 09:33 19. Feb 2008
by photter
wokna se uměj zachlívit i při nový instalaci
nezkoušels nový drivery ? (grafický) nenechal sis vnutit jiný drivery MS updatem ?
jestli nic z toho, zkus toho Dachshunda
Re: nahravani lokace
Posted: 09:38 19. Feb 2008
by igor
Nedělej ze mě lamku

) od M$ si nenecham vnutit nic. Ať to zkusí Aznar, já mam nwn odinstalovaný.
Re: nahravani lokace
Posted: 11:48 19. Feb 2008
by Kiri
igor wrote:Nedělej ze mě lamku

) od M$ si nenecham vnutit nic. Ať to zkusí Aznar, já mam nwn odinstalovaný.
nakej chytrej chlapecku, nmyslis?

ja si vklidku ozkusim Fisti abych mohl tvrdit ze si zaslouzi skartvoacku

Re: nahravani lokace
Posted: 18:09 19. Feb 2008
by Aznar
dik za rady, zkusim to

Re: nahravani lokace
Posted: 22:42 19. Feb 2008
by Phantorris
Mě se zase dost často stává, že při přechodu z lokace do lokace se mi to kousne a nezbejvá mi nic jinýho než to natvrdo restartovat. Ale to bude asi zasviněnejma "windousama" nebo tak něco.