Page 1 of 1

nahravani lokace

Posted: 21:10 18. Feb 2008
by Aznar
pomerne casto se mi stava, ze hra pri prechodu z lokace do lokace se zasekne :?
ne tak, ze by zamrzl cely comp, i menu jde vyvolat a hra se da ukoncit, ale to je jediny co se s tim da delat :(
nevite, v cem muze byt chyba? ted sem po tom, co sem restartnul hru probral v podsveti, to docela nastve :(

Re: nahravani lokace

Posted: 22:02 18. Feb 2008
by igor
tohle se mi stávalo hodně často, většinou při loadování lokace spadli nwn do woken. Občas se to stávalo i když v temnym lesíku najednou vyběhla naboostovaná postava a ten šok pro grafiku z těch náhlejch světýlek a efetů nebyl asi nejlepší, tak to taky padlo.

Re: nahravani lokace

Posted: 22:11 18. Feb 2008
by Aznar
me to nikdy nijak extra nevadilo, protoze behem par vterin se muzu pripojit zpatky...
akorat je na nic, ze i kdyz se to takhle sekne, tak me to neodpoji a postava zustava porad ve hre, dokud ji sam neukoncim :?
a pak to muze skoncit jako ted smrti :(

Re: nahravani lokace

Posted: 22:18 18. Feb 2008
by igor
zůstává pořád ve hře jo? tak to by vysvětlovalo proč sem se vždycky připojil Téměr mrtev :D Netušim čim by to mohlo bejt nebo jestli je to bug nwn či jen Thalie.

Re: nahravani lokace

Posted: 22:21 18. Feb 2008
by Aznar
pres prechod za mnou sel asi zlobr, kterej me nejspis zabil, nez sem ukoncil hru...
nevim co jinyho by to bylo, po znovupripojeni sem byl v podsveti

Re: nahravani lokace

Posted: 23:15 18. Feb 2008
by kucik
Rekni co mas za grafiku.
Ja do tohohle nedelam, ale jsou tu lidi, co s tim maj bohaty zkusenosti.

Re: nahravani lokace

Posted: 23:17 18. Feb 2008
by Aznar
kucik wrote:Rekni co mas za grafiku.
Ja do tohohle nedelam, ale jsou tu lidi, co s tim maj bohaty zkusenosti.
no jasne a kdyz to reknu, tak se budete smat :mrgreen:
GeForce4 MX 440 :oops:
muze to byt i tim, ale driv sem nikdy problemy nemel a ted to dela skoro kazdy den :?

Re: nahravani lokace

Posted: 01:45 19. Feb 2008
by photter
zachlívenej systém...čistit, udržovat
většinu těchdle záseků vychytá AntiCrash od Dachshundu

Re: nahravani lokace

Posted: 02:05 19. Feb 2008
by kucik
Na 32megovy GF 440 jsem taky hraval a problemy myslim nedelala. Takze holt zbyva ten bordel v shitstemu.

Re: nahravani lokace

Posted: 09:10 19. Feb 2008
by igor
photter wrote:zachlívenej systém...čistit, udržovat
většinu těchdle záseků vychytá AntiCrash od Dachshundu
Hele, formátoval sem disk a první co sem instaloval po Woknech bylo nwn, takže bych neřek že to bylo zachlívený :lol:

Re: nahravani lokace

Posted: 09:33 19. Feb 2008
by photter
wokna se uměj zachlívit i při nový instalaci :mrgreen: :mrgreen:
nezkoušels nový drivery ? (grafický) nenechal sis vnutit jiný drivery MS updatem ?
jestli nic z toho, zkus toho Dachshunda

Re: nahravani lokace

Posted: 09:38 19. Feb 2008
by igor
Nedělej ze mě lamku :)) od M$ si nenecham vnutit nic. Ať to zkusí Aznar, já mam nwn odinstalovaný.

Re: nahravani lokace

Posted: 11:48 19. Feb 2008
by Kiri
igor wrote:Nedělej ze mě lamku :)) od M$ si nenecham vnutit nic. Ať to zkusí Aznar, já mam nwn odinstalovaný.
nakej chytrej chlapecku, nmyslis? :D ja si vklidku ozkusim Fisti abych mohl tvrdit ze si zaslouzi skartvoacku :D

Re: nahravani lokace

Posted: 18:09 19. Feb 2008
by Aznar
dik za rady, zkusim to :)

Re: nahravani lokace

Posted: 22:42 19. Feb 2008
by Phantorris
Mě se zase dost často stává, že při přechodu z lokace do lokace se mi to kousne a nezbejvá mi nic jinýho než to natvrdo restartovat. Ale to bude asi zasviněnejma "windousama" nebo tak něco.