Page 1 of 1

Barvení plavek

Posted: 22:01 04. May 2007
by monstera
Abych nebyla úplná nestyda, koupila jsem si plavky. Chěla jsem je mít do barvy vlasů, koupila barvu na látku - obarvit šel jen spodní díl, a barva je vidět jen v inventáři, když je obléknu, jsou zase šeredné, a horní díl obarvit nešel vůbec. Zkusila jsem i barvu na kůži, ale marně. Lucie :cry:

Posted: 00:47 05. May 2007
by Daanri
A co farba na kov? :lol: Mozna sou to kovove plavky :lol: :lol: :lol:

A tu podprsenku neobarvím,

Posted: 10:19 06. May 2007
by monstera
kdybych se zbláznila. Budu se chodi opalovat nahatá, pánové, vypadnou vám oči z důlků !

Posted: 11:24 06. May 2007
by Sylmael
Ked pouzivas farbu (pravym tlacitkom klik na farbu) mas tam menu :
- kozena farba 1 / kozena farba 2
- latka 1 / latka 2
- kovova 1 / kovova 2

Skusal som vytvorit niekolko plaviek a sli ofarbit raz farbou 1, inokedy farbou 2. Mozno je to tym?

Posted: 11:29 06. May 2007
by Daanri
Urcite ano. Kazda vec sa da ofarbit len treba skusat a prist na spravnu kombinaciu farieb. Takze jedine kupit farby a vyskusat.

Posted: 11:57 06. May 2007
by Sylmael
Kupene, ofarbene. V skratke to funguje. Aj by som vam tu ukazal fotku Helgy v plavkach.. no malo kto prezije hod na vydrz pri tom pohlade. :)

Posted: 12:07 06. May 2007
by jitka
Ano byli jsme s Helgou v Karathe a obarvili jsme plavky :) :) tak to funguje jde obarvit horni i dolni dil plavek :wink: Damy muzeme se vesele skraslovat :twisted: :twisted:

Posted: 12:16 06. May 2007
by Sylmael
Este dodam ze najlepsie plavky(skor spodne pradlo) sa daju dostat len na ostrove. Takze ostrovania mozu dodavat lepsie a krajsie plavky nez mame my v Karathskom obchode. ;)

Posted: 12:36 06. May 2007
by Daanri
Ehm to by som plavkami uz nenazival :lol: :lol: :lol:

Posted: 13:02 06. May 2007
by Sylmael
No dovol heh? Videl si tie plavky teraz co su v Karathe? Vyzeraju ako handry ktore nosil kedysi Ezekiel ked este zobral po meste. :lol:

Posted: 13:10 06. May 2007
by Daanri
No co zaviedol novu modu :lol: :lol: :lol: mozno sa to proste niekomu zapacilo a zacal to predavat :lol: :lol: :lol:

Posted: 15:43 06. May 2007
by Pajule
hh