Page 1 of 8

SRAZ THALIE 1.3.2008

Posted: 10:49 20. Feb 2008
by Rejty
SRAZ THALIE!!!

Datum srazu je jasny - 1.3.2008. Bude se konat v restauraci Simsalabim. Jedna se o utulnou hospudku da se rici ve fantasy stylu. Cenu jsou trochu vyssi, ale jinak by to stalo za to. Pivo tam toci Staropramen, Stellu a Hohegarden. Jako vzdy se to musi zamluvit dopredu, tak musime vedet, kolik prijede lidi. Jelikoz minule dorazila vetsina pozde, tak sem dam hlasovani o tom, kdy ma sraz zacit, at tam neceka v pulce zamluveny hospody pet lidi a personalu se neotvira kudla v kapse...

Vice info zde: http://www.simsalabim.cz/foto.html

Hlasujte v ankete o zacatku srazu. Ti co neprijedou, at hlasuji pro neprijedu.

Pripadna diskuze zde...

Zatim jdou:

Rejty, Pepa48, Lord_Berserk, Aznar, Zyga, OneHearh, Kucik, Jiromir, steel_martin, Krata, RES, Jitka, nomis_b, Theogil, Awadar, Jonny.

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008

Posted: 10:51 20. Feb 2008
by Rejty
Hlasoval jsem pro 18:00. Muzu i driv. 8)

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008

Posted: 11:06 20. Feb 2008
by Lord_Berserk
v 18:15 bych tam mel bejt :)

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008

Posted: 11:10 20. Feb 2008
by OneHeart
Já hlasoval pro 19:00 ,ale spíš bych to viděl mezi sedmou, osmou. Z Prahy je to štreka. :)

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008

Posted: 11:13 20. Feb 2008
by steel_martin
Dal jsem 19:00 - vychází mi to na vlak, ale můžu i dřív.

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008

Posted: 11:16 20. Feb 2008
by kucik
Taky preferuju pozdnejsi hodinu. Kdo z Prahy bere vuz?

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008

Posted: 11:19 20. Feb 2008
by Zyga
planuje se nejaky hromadny prespani na ubytovne nebo je nakonec neco jinyho, chrapat v aute je fakt nouzovka :mrgreen:

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008

Posted: 11:22 20. Feb 2008
by kucik
Asi se ubijem na ty ubytovne. Ikdyz ja porad neprestavam planovat spanek s hlavou na baru v nejakym nonstopaci.

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008

Posted: 11:46 20. Feb 2008
by OneHeart
jestli si jaromír zase něco neustřelí, tak by měl brát káru
:lol: :lol:

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008

Posted: 14:06 20. Feb 2008
by jiromir
OneHeart wrote:jestli si jaromír zase něco neustřelí, tak by měl brát káru
:lol: :lol:

ty jseš zase nějakej chytrej ;) Musim nejdřív pořešit, jestli bude k dispozici nějaký auto, střílet se už snad nebudu a pak to chce vymyslet nějaký to ubytko. Ubytovna pro úkáčka mě upřímně mnoho neláká, neb tam s vožralejma držkama stejně v noci netrefíme, spát v autě, jestli pojedem ve čtyrech a více je nesmysl (i ve třech to byl celkem masakr) no a tak si skoro rikam jestli tam nesjet busem a poslednim nocnim/prvnim ranim jet zase zpátky no... to chce jeste nejak domyslet. Žorž jel posledně tim busem někdy ve tři, mam pocit, ne?

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008

Posted: 14:23 20. Feb 2008
by Lord_Berserk
Prijedete jako noobl snobove StudentAgency...zjsitite ze vtom buse pulka veci nefunguje a vodjedete rano vlakem nebo nakym autobusem :D ...dospite to v nedeli - aspon tak ja podnikam vylety do Prahy i kdyz je docela znicujici dodrzovat pitnej rezim az do 4 do rana :)

Jo jinak takovej dotaz mimo... vod vas z toho zapadakova (z Prahy) jede neco driv do Plzne nez vlak po 4.h rano ???
Jakto ze Zorz jel autobusem z Plzne nekdy ve 3... to snad z Prahy nic driv nejede - ja to hledal pokazdy jak blazen a nikdy sem nic nenasel :) (myslim tim weekendy)

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008

Posted: 14:54 20. Feb 2008
by kucik
Fakt ze ta cesta sockou by mela i svy vyhody...nejaky...hlavne teda pro ridice a ze bychom se vychrapali ve vlaku/buse.
Vlaky z Plzne jezdej od peti hodin. Autobus jeden i ve ctyri (taky ve 3:30 ale ten jede o pul hodiny dele).
Vlaky Praha -> Plzen (x:16 - x+1:54) - sakra to je fakt dlouhy.

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008

Posted: 15:05 20. Feb 2008
by pepa48
k tomu hlasovani... po predeslych zkusennostech bych nahlasil zacatek srazu v 17:00 a hospodu zamluvil klidne az od 20:00 pac driv stejne skoro nikdo neprijde :mrgreen:

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008

Posted: 15:17 20. Feb 2008
by Aznar
19.00 mi prijde akorat, zvlast pokud to chcete tahnout az nekdy do rana, tak zacit driv by bylo vrazedny :mrgreen:

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008

Posted: 18:40 20. Feb 2008
by Krata
Já se řídim dle Theogila tak čekám na jeho vyjádření

EDIT: jinak určitě jedu :wink: