Page 1 of 1
NEZOBRAZUJI SE NEKTERE BARVY
Posted: 20:59 20. Feb 2008
by jitka
chtela bych se zeptat jestli nekdo nema podobnou zkusenost jako ja ? ve hre se mi stava ze nektere barvy nevidim tak jak maji byt

bud je vidim ciste bile nebo jako leskly kov treba kone ve stajich vidim vsechny jako by byli z vosku jen diky popiskum nad hlavama vim ze je cerny , hnedy nebo strakaty

predem upozornuji vubec nerozumim pocitacum

za rady nebo napady cim by to mohlo byt predem dekuji

Re: NEZOBRAZUJI SE NEKTERE BARVY
Posted: 21:13 20. Feb 2008
by Daanri
To sa mi taktiez obcas stane, relog pomoze. V najhorsom restart urcite.
Re: NEZOBRAZUJI SE NEKTERE BARVY
Posted: 21:42 20. Feb 2008
by photter
relog je málo, restart moc, C je správně - restartovat NWN

Re: NEZOBRAZUJI SE NEKTERE BARVY
Posted: 11:54 21. Feb 2008
by kucik
Taky na lecos pomuze prepnou environment mapping on creatures.
Re: NEZOBRAZUJI SE NEKTERE BARVY
Posted: 19:39 21. Feb 2008
by jitka
dekuji vam za rady a snahu pomoct

vyzkousim
Re: NEZOBRAZUJI SE NEKTERE BARVY
Posted: 22:20 21. Feb 2008
by Kiri
segra mi poradila preinstalovat CEP

este sem to nezkousel, ale neco na tom asi bude

Re: NEZOBRAZUJI SE NEKTERE BARVY
Posted: 00:27 22. Feb 2008
by jitka
Re: NEZOBRAZUJI SE NEKTERE BARVY
Posted: 01:01 22. Feb 2008
by Kiri
hmm dneska se stavim tak snad zabehnu no k PC
