Page 1 of 1

NEZOBRAZUJI SE NEKTERE BARVY

Posted: 20:59 20. Feb 2008
by jitka
chtela bych se zeptat jestli nekdo nema podobnou zkusenost jako ja ? ve hre se mi stava ze nektere barvy nevidim tak jak maji byt :? bud je vidim ciste bile nebo jako leskly kov treba kone ve stajich vidim vsechny jako by byli z vosku jen diky popiskum nad hlavama vim ze je cerny , hnedy nebo strakaty :| predem upozornuji vubec nerozumim pocitacum :oops: za rady nebo napady cim by to mohlo byt predem dekuji :)

Re: NEZOBRAZUJI SE NEKTERE BARVY

Posted: 21:13 20. Feb 2008
by Daanri
To sa mi taktiez obcas stane, relog pomoze. V najhorsom restart urcite.

Re: NEZOBRAZUJI SE NEKTERE BARVY

Posted: 21:42 20. Feb 2008
by photter
relog je málo, restart moc, C je správně - restartovat NWN :wink:

Re: NEZOBRAZUJI SE NEKTERE BARVY

Posted: 11:54 21. Feb 2008
by kucik
Taky na lecos pomuze prepnou environment mapping on creatures.

Re: NEZOBRAZUJI SE NEKTERE BARVY

Posted: 19:39 21. Feb 2008
by jitka
dekuji vam za rady a snahu pomoct :) vyzkousim

Re: NEZOBRAZUJI SE NEKTERE BARVY

Posted: 22:20 21. Feb 2008
by Kiri
segra mi poradila preinstalovat CEP :D este sem to nezkousel, ale neco na tom asi bude :D

Re: NEZOBRAZUJI SE NEKTERE BARVY

Posted: 00:27 22. Feb 2008
by jitka
jsem rada ze vis co te tu ceka :D :D :D

Re: NEZOBRAZUJI SE NEKTERE BARVY

Posted: 01:01 22. Feb 2008
by Kiri
jitka wrote:jsem rada ze vis co te tu ceka :D :D :D
hmm dneska se stavim tak snad zabehnu no k PC :D