Page 1 of 1

Meditace

Posted: 21:17 20. Feb 2008
by Jachym
Nemohu meditovat, vypíše se mi start meditace chyba systemu script "číslo"
Začalo to blbnout okolo oběda , ale brzo to přešlo , teď to však nefunguje vůbec.
Když už tak ještě občas mi zablbne stahovací nůž a stahne kůži bez masa , tak znovu potvrdím i maso ze zvěře a zase to nějaký čas v pohodě jede.
Teď mne ale nejvíce štve a znemožnuje hru ta meditace.
Děkuji za pomoc.

Re: Meditace

Posted: 09:36 22. Feb 2008
by Jachym
Prosím už nemohu normalně hrát třetí nebo čtvrtý den , bez meditace nemohu vůbec nic, vyléčit přítelíčka a ani sebe , prostě vůbec nic. Nikam nemohu jít , to s tím nejde něco udělat? Už jsem pro jistotu skoro všechno přeinstaloval a nic , nic nepomohlo !

Re: Meditace

Posted: 10:51 22. Feb 2008
by kucik
Jakou mas postavu? Jaky lvl? Jaka naucena kouzla? Kdy se to zacalo objevovat?

Re: Meditace

Posted: 13:43 22. Feb 2008
by Jachym
No informace IC bych tu asi neměl veřejně sdělovat , ale to že nejde meditace by mohlo mít na svědomí kouzlo , které mám naučené a ani není aktivní, to mne napadlo , ale zavrhl jsem to, jako že to bude blbost.
Po příspěvku Kucika jsem to ale znovu oživil a začal ty kouzla zkoušet.
Myslím jsem na to přišel, dělá to kouzlo "vytrvalost" - no neuveritelné asi na 95% je to ale tutovka že je to to kouzlo.
No teď když už to vím tak se s tím nějak už sám srovnám.
Díky za snahu pomoci.

Re: Meditace

Posted: 14:03 22. Feb 2008
by kucik
Bezva ale mohl bys mi prosim dat vic infa? Pokud se to mam pokusit opravit, tak vazne potrebuju vedet co nejvic. NWN obsahuje ruzne obskurdity, naposledy jsem treba narazil na identifikaci zbrane nulou. Na tyhle perverznosti se casem musi prijit a tim ze se bude problem obchazet, se nic nevyresi.

Staty postavy mi neprijdou jako tak kriticka IC informace, ale pokud mas strach, ze by toho mohl nekdo zneuzit, posli mi je treba PMkou. Dulezita jsou predevsim ta kouzla a pocty slotu.