Page 1 of 1

Dislike

Posted: 13:57 21. Feb 2008
by OneHeart
Občas nahazuji dislike všem nedrowům bez rozdílu. Nic osobního.
Je to pouze preventivní opatření, aby jste si zvykli (...že noc patří nám :) ).
Snad to předejde hnusným metagejmům, až to bude opravdu potřeba...

Re: Dislike

Posted: 14:09 21. Feb 2008
by Theogil I
OneHeart wrote:Občas nahazuji dislike všem nedrowům bez rozdílu. Nic osobního.
Je to pouze preventivní opatření, aby jste si zvykli (...že noc patří nám :) ).
Snad to předejde hnusným metagejmům, až to bude opravdu potřeba...
Jo trošku mě to poděsilo, začal jsem se otáčet a huhlat sám pro sebe a dopr... už jsou venku. :lol:
Pak jsem nad tím popřemýšlel a došel k názoru, že to vlastně děláš velmi dobře a u případného setkání by se tím zamezilo spoustě nepříjemností. :wink:

Re: Dislike

Posted: 14:25 21. Feb 2008
by Teesha
Theogil I wrote:
OneHeart wrote:Občas nahazuji dislike všem nedrowům bez rozdílu. Nic osobního.
Je to pouze preventivní opatření, aby jste si zvykli (...že noc patří nám :) ).
Snad to předejde hnusným metagejmům, až to bude opravdu potřeba...
Jo trošku mě to poděsilo, začal jsem se otáčet a huhlat sám pro sebe a dopr... už jsou venku. :lol:
Pak jsem nad tím popřemýšlel a došel k názoru, že to vlastně děláš velmi dobře a u případného setkání by se tím zamezilo spoustě nepříjemností. :wink:
to je dobře...už nebudeš vědět dne hani hodiny :twisted:

Re: Dislike

Posted: 15:16 21. Feb 2008
by Zyga
Jo, taky obcas nahazuju dislike kdyz si vsimnu ze je noc.... treba se nekde v nocnich stinech presouva armada drowu a hleda obeti.... :twisted:

Re: Dislike

Posted: 15:38 21. Feb 2008
by Anurin
Zyga wrote:Jo, taky obcas nahazuju dislike kdyz si vsimnu ze je noc.... treba se nekde v nocnich stinech presouva armada drowu a hleda obeti.... :twisted:

Já jen čekám až budem na povrchu a nahodí všichni dislike nám :lol: . To bude adrenalinu.

Re: Dislike

Posted: 18:58 29. Feb 2008
by xyz
Já se dnes setkal s opravdu pěknou reakcí na nastavení dislike:

On: ,,Jseš blbec."
Já: ,,Odpor je pouze OOC informace, tak se podle toho řiď a nech si urážky."
On: ,,Drž hubu!"
Já: Měl by ses naučit slušnému chování.

Mám i screen, ale snad se dotyčný začne chovat slušně... :roll:

Re: Dislike

Posted: 19:46 29. Feb 2008
by Krata
proč mě to ještě nikdo neřek, já se na to vždycky při nahazovámí dislike těšil :lol:

Re: Dislike

Posted: 21:51 29. Feb 2008
by Kiri
Ja ti to napisu jestli chces ;-) z kamaradstvi....jinak mam pocit, ze se tu hromada hracu uci hrat. Tenhle pripad je jeden z mnoha co se tu asi deji :D Nasi povinnosti, je dotycneho hrace opravit a vysvetlit poctatu chyby ;-) :mrgreen:

Re: Dislike

Posted: 22:05 29. Feb 2008
by Krata
Jo kiri, budeš kámoš :mrgreen: