Dei-anangův chrám
Posted: 18:02 21. Feb 2008
Byl jsem nemocnej od nějaký zombie, tak sem šel do Dei-anangova chrámu v Karathe(už sem měl snížený vlastnosti z důvodu, špatnýho hodu na výdrž). Dal jsem tedy, že jsem nemocen a že chci vyléčit. Zbavilo mě to akorát těch snížených vlastností, ale nemoc zůstala. To ale neni vlastně důvod proč sem píšu, možná to tak má být. Jde o to, že ten kněz se jmenuje Namír a v mé odpovědi bylo:"Ano, uzdrav mě Tomane."
Vim, je to maličkost, ale jenom aby se o tom vědělo.
Vim, je to maličkost, ale jenom aby se o tom vědělo.