CO BYSTE ZMENILI NA PODTEMNU
Posted: 17:50 22. Feb 2008
Udelal jsem tenhle topik, at se obecne muzeme se vsemi duegaury, Svirfnebliny, skrety a podobnou haveti z potemna nekde solidne pobavit, co byste celkove zmenili na podtemu. nemam na mysli napsat: chci aby v Hagolu fungovalo ohniste.. to uz je jina vec.. spis takovou nejakou souhrnou predstavu. Takze ja zacinam prvni
1. Jsme zahrabani v jednom meste a dlouho se to tak nezmeni. Na povrchu jich je cela radka. prijde mi to hodne omezujici. Nekde sem slysel, ze pry se "zjednodusili" potvory na hlavnich tazich na povrchu, aby to podporilo cestovani. ne, ze bych chtel do Hagolu chodit na vychazky, ale kdybych se nekdy chtel podivat k trpaslikum, tak proste nemuzu. Proc nemuzou byt na hlavni otrokarske ceste v podtemnu taky nejak bezpecneji??
2. jsou v podtemnu opravdu jen tri mesta a z toho pro drowy jsou jeste ti mali hlubinni pulcici evil, takz e se k nim neda jit nic nakoupit ?? neslo by udelat nekde neco jako hornvo utociste, nebo jak se to jmenuje?? To sou drowove zalezli jen v jejich meste a nevytahnou paty?? aspon treba nejaky ohinek, s tremi drowy hranicary na lovu.. nebo neco..
3. rozmanitost potvor. Ja nevim, ale tem skretum delame neustalou genocidu. neda se treba do pdtemna pritahnout obycejny cerny medved a prepsat jeho nazev na hlubinny medved?? uz je stejne cerny, zivil by se treba lovenim miliony skretu..
4. stahovani - neda se opravdu vubec nic stahnout. ani ti skretici, ani stirgy, skorpioni, hakovi dasove.. nic. neslo by to nejak upravit?
5. chybeni lokaci pro low lvl je myslim obecne jasne.. to by se ale dalo vyresit tim zjednodusenim cesty mezi Charxasss a Hagolem, protoze by si tak postava mohla vybrat, kde zacne plenit.. (myslim napr. po doprovodu nejake jine vyssi lvl postavy do druheho mesta)
EDIT: ad zlehceni prechodu: mezi Karathou, Ivory a Doubkovem se myslim postava na 6 lvlu dostane celkem v pohode. U nas se nedostane ani pres 2 lokace smerem na Hagol, pricemz tipuju, ze tech lokaci je vic, nez mezi karathou a Doubkovem..
1. Jsme zahrabani v jednom meste a dlouho se to tak nezmeni. Na povrchu jich je cela radka. prijde mi to hodne omezujici. Nekde sem slysel, ze pry se "zjednodusili" potvory na hlavnich tazich na povrchu, aby to podporilo cestovani. ne, ze bych chtel do Hagolu chodit na vychazky, ale kdybych se nekdy chtel podivat k trpaslikum, tak proste nemuzu. Proc nemuzou byt na hlavni otrokarske ceste v podtemnu taky nejak bezpecneji??
2. jsou v podtemnu opravdu jen tri mesta a z toho pro drowy jsou jeste ti mali hlubinni pulcici evil, takz e se k nim neda jit nic nakoupit ?? neslo by udelat nekde neco jako hornvo utociste, nebo jak se to jmenuje?? To sou drowove zalezli jen v jejich meste a nevytahnou paty?? aspon treba nejaky ohinek, s tremi drowy hranicary na lovu.. nebo neco..
3. rozmanitost potvor. Ja nevim, ale tem skretum delame neustalou genocidu. neda se treba do pdtemna pritahnout obycejny cerny medved a prepsat jeho nazev na hlubinny medved?? uz je stejne cerny, zivil by se treba lovenim miliony skretu..
4. stahovani - neda se opravdu vubec nic stahnout. ani ti skretici, ani stirgy, skorpioni, hakovi dasove.. nic. neslo by to nejak upravit?
5. chybeni lokaci pro low lvl je myslim obecne jasne.. to by se ale dalo vyresit tim zjednodusenim cesty mezi Charxasss a Hagolem, protoze by si tak postava mohla vybrat, kde zacne plenit.. (myslim napr. po doprovodu nejake jine vyssi lvl postavy do druheho mesta)
EDIT: ad zlehceni prechodu: mezi Karathou, Ivory a Doubkovem se myslim postava na 6 lvlu dostane celkem v pohode. U nas se nedostane ani pres 2 lokace smerem na Hagol, pricemz tipuju, ze tech lokaci je vic, nez mezi karathou a Doubkovem..