Page 1 of 5

CO BYSTE ZMENILI NA PODTEMNU

Posted: 17:50 22. Feb 2008
by nomis_b
Udelal jsem tenhle topik, at se obecne muzeme se vsemi duegaury, Svirfnebliny, skrety a podobnou haveti z potemna nekde solidne pobavit, co byste celkove zmenili na podtemu. nemam na mysli napsat: chci aby v Hagolu fungovalo ohniste.. to uz je jina vec.. spis takovou nejakou souhrnou predstavu. Takze ja zacinam prvni :twisted:

1. Jsme zahrabani v jednom meste a dlouho se to tak nezmeni. Na povrchu jich je cela radka. prijde mi to hodne omezujici. Nekde sem slysel, ze pry se "zjednodusili" potvory na hlavnich tazich na povrchu, aby to podporilo cestovani. ne, ze bych chtel do Hagolu chodit na vychazky, ale kdybych se nekdy chtel podivat k trpaslikum, tak proste nemuzu. Proc nemuzou byt na hlavni otrokarske ceste v podtemnu taky nejak bezpecneji??

2. jsou v podtemnu opravdu jen tri mesta a z toho pro drowy jsou jeste ti mali hlubinni pulcici evil, takz e se k nim neda jit nic nakoupit ?? neslo by udelat nekde neco jako hornvo utociste, nebo jak se to jmenuje?? To sou drowove zalezli jen v jejich meste a nevytahnou paty?? aspon treba nejaky ohinek, s tremi drowy hranicary na lovu.. nebo neco..

3. rozmanitost potvor. Ja nevim, ale tem skretum delame neustalou genocidu. neda se treba do pdtemna pritahnout obycejny cerny medved a prepsat jeho nazev na hlubinny medved?? uz je stejne cerny, zivil by se treba lovenim miliony skretu..

4. stahovani - neda se opravdu vubec nic stahnout. ani ti skretici, ani stirgy, skorpioni, hakovi dasove.. nic. neslo by to nejak upravit?

5. chybeni lokaci pro low lvl je myslim obecne jasne.. to by se ale dalo vyresit tim zjednodusenim cesty mezi Charxasss a Hagolem, protoze by si tak postava mohla vybrat, kde zacne plenit.. (myslim napr. po doprovodu nejake jine vyssi lvl postavy do druheho mesta)

EDIT: ad zlehceni prechodu: mezi Karathou, Ivory a Doubkovem se myslim postava na 6 lvlu dostane celkem v pohode. U nas se nedostane ani pres 2 lokace smerem na Hagol, pricemz tipuju, ze tech lokaci je vic, nez mezi karathou a Doubkovem..

Re: CO BYSTE ZMENILI NA PODTEMNU

Posted: 18:15 22. Feb 2008
by Krata
A hlášku typu "počkejte na podtemnácký WB" si můžete nechat :twisted:

Re: CO BYSTE ZMENILI NA PODTEMNU

Posted: 18:25 22. Feb 2008
by Rejty
Krata wrote:A hlášku typu "počkejte na podtemnácký WB" si můžete nechat :twisted:
Nic jinyho vam nezbude. :wink:

Re: CO BYSTE ZMENILI NA PODTEMNU

Posted: 18:27 22. Feb 2008
by Kiri
stejne sou to akora namsleny podrasy, pevninane jsou nadrazeni...mi napada, ze by se mohla vytvorit nejaka postava ala ada hitleru :D

Re: CO BYSTE ZMENILI NA PODTEMNU

Posted: 18:36 22. Feb 2008
by photter
už sem slíbil, že se potemňáckýho WBčkování ujmu, tak to taky dodržim, jen prosím vydržte, než se mi vrátí můj čtyryadvacetipalcovej monitor z opravy, na týhle náhradní sračce na to pomalu nevidim, dám vědět :wink:

Re: CO BYSTE ZMENILI NA PODTEMNU

Posted: 18:37 22. Feb 2008
by Rejty
No vidite a mozna prijde i kouzelnik. :mrgreen: Tak nevahejte, zapnete taky tool a pomozte mu :!:

Re: CO BYSTE ZMENILI NA PODTEMNU

Posted: 01:34 23. Feb 2008
by DenGrasse
no, matně si vzpomínám na BG2:SoA...

přidat náhodně se spawnujícího stříbrného draka, který na sebe může vzít jakoukoli podobu, útočí na drowy od pohledu a každou ranou uštědřuje instant kill?

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: CO BYSTE ZMENILI NA PODTEMNU

Posted: 01:48 23. Feb 2008
by Zyga
DenGrasse wrote:no, matně si vzpomínám na BG2:SoA...

přidat náhodně se spawnujícího stříbrného draka, který na sebe může vzít jakoukoli podobu, útočí na drowy od pohledu a každou ranou uštědřuje instant kill?

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Se mi zda ze si tu nekdo rika vo pomaly odriznuti precnivajicich kousku :twisted: :twisted: :twisted:

Jinak bych mozna taky trochu zjednodusil tu cestu do hagolu, treba trosku poupravil ty sekace, jed s DC 26 a nevim jakou silou (naposledy me to hodilo na silu 16 primary a pak na 3 secundary dmg, to sem docela cumel 13 sily dolu mi pride dost tvrdy najednou, kor jestli se furt da chcipnout na vycerpani atributu jedem)

Re: CO BYSTE ZMENILI NA PODTEMNU

Posted: 01:52 23. Feb 2008
by jiromir
photter wrote:už sem slíbil, že se potemňáckýho WBčkování ujmu, tak to taky dodržim, jen prosím vydržte, než se mi vrátí můj čtyryadvacetipalcovej monitor z opravy, na týhle náhradní sračce na to pomalu nevidim, dám vědět :wink:
kup si brejle a už to rozjeď šéfe :mrgreen:

já jako taky už prohlížim možnosti podtemnyho tilesetu, ale pristi tejden mi zacina semestr tak se musim zabehnout v novym rozvrhu abych věděl jak bude čas a nálada..

Re: CO BYSTE ZMENILI NA PODTEMNU

Posted: 01:58 23. Feb 2008
by DenGrasse
Zyga wrote: Se mi zda ze si tu nekdo rika vo pomaly odriznuti precnivajicich kousku :twisted: :twisted: :twisted:

chudák stříbrný drak, von se tak těšil
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: CO BYSTE ZMENILI NA PODTEMNU

Posted: 02:01 23. Feb 2008
by photter
jiromir wrote:kup si brejle a už to rozjeď šéfe ...
brejle mám, chyba bude jinde...ale první vlaštovky už se rejsujou, dneska sem opravil bankéřku :lol:

Re: CO BYSTE ZMENILI NA PODTEMNU

Posted: 02:43 23. Feb 2008
by jiromir
photter wrote:
jiromir wrote:kup si brejle a už to rozjeď šéfe ...
brejle mám, chyba bude jinde...ale první vlaštovky už se rejsujou, dneska sem opravil bankéřku :lol:
paráda...konečně se nebudem muset šprajcovat.

Jinak bych rád poupravil magickou univerzitu. Jestli mě na to liuk pustí ;)

Re: CO BYSTE ZMENILI NA PODTEMNU

Posted: 10:12 23. Feb 2008
by skarbi
Musim souhlasit, že ta cesta je fakt dost tvrdá :? A ještě jedna věc, pro mě sice nepříjemná :D , ale musim uznat, že ta o dost těžší část byla spíš blíž k Charxassu..od nás to ve čtyřech ještě jakž takž šlo, ale tam je fakt celkem husto.. ne že by mi to vadilo, protože tam zas dlouho nepáchnu a vy si tam budete hnít :P :P Jen kuli nějaký pomyslný vyváženosti to tady zmiňuju :)

Re: CO BYSTE ZMENILI NA PODTEMNU

Posted: 11:40 23. Feb 2008
by Krata
u nás jsou nepříjemný nejvíc asi ty pavouci.. možná trochu štíři ale pak to jde :)

Re: CO BYSTE ZMENILI NA PODTEMNU

Posted: 11:48 23. Feb 2008
by Rejty
Upravena obtiznost nekterych monster v tunelu Bhulbhar.