Page 1 of 1
Vířivej útok
Posted: 23:55 23. Feb 2008
by skarbi
Možná že už to tu někde je, ale stejně mi to nedá... Jde o Vířivej útok. Když sem ho použil, postava ho sice provedla (bez animace), ale potom se všechny útoky sekly a nic. Všechno vostatní de, stahování a tak...to jo..ale prostě při akci útok jenom doběhne k nepříteli a stojí.
Je to dost nepraktický

A tipiju, že nebudu sám, komu to krapet vadí

Tak jestli by se na to někdo povolanej nemoh kouknout

Díky
Re: Vířivej útok
Posted: 00:19 24. Feb 2008
by Daanri
Myslim, ze to je chyba od Bioware, pokial viem malo by byt opravene novym patchom 1.69.
Re: Vířivej útok
Posted: 01:49 24. Feb 2008
by Jachym
Vířivej útok takhle blbne i na jiných serverech tak si myslím že je to přímo od Bioware jak píše Daanri
Re: Vířivej útok
Posted: 11:18 24. Feb 2008
by igor
Vířivej útok je buglej, někdy funguje a někdy ne. Ale určitě tu najdeš lidi co ti budou tvrdit že jim se to nikdy nestalo a vše je ok

Re: Vířivej útok
Posted: 11:33 24. Feb 2008
by skarbi
No mě to právě dost zaskočilo, páč na serveru co sem byl předtim to šlapalo raz dva...

Jinak už sem dostal radu, že ,,stačí jenom,, sundat a nadat zbraň a je to OKá

Ale prubněte to v boji, že jo

Re: Vířivej útok
Posted: 11:36 24. Feb 2008
by igor
skarbi wrote:Jinak už sem dostal radu, že ,,stačí jenom,, sundat a nadat zbraň a je to OKá

Ale prubněte to v boji, že jo

Mě ani tohle nefungovalo
Re: Vířivej útok
Posted: 11:38 24. Feb 2008
by skarbi
Tak koukam, že v pomyslnym žebříčku nefungování tohohle featu sem na tom ještě dobře

Ne ale vážně, teď sem si všim, že mam pořád patch 1.68, kvůli Eq. Ta na novym ještě nejede. Jak teda Thalie, pude mi s tim novym patchem, kterej by mi snad přinesl ten kýženej opravenej Vířivej útok?

Re: Vířivej útok
Posted: 11:53 24. Feb 2008
by Daanri
Oficialna verzia noveho patchu este nevysla. Teraz je len naka Beta 6 verzia. Ked vydaju oficialnu verziu patchu 1.69 tak Thalia potom nanu prejde. Dovtedy si treba pockat.
Re: Vířivej útok
Posted: 12:19 24. Feb 2008
by skarbi
Aha, OKá

Díky
Re: Vířivej útok
Posted: 14:18 08. Mar 2008
by Pivo
skarbi wrote: Jinak už sem dostal radu, že ,,stačí jenom,, sundat a nadat zbraň a je to OKá

Ale prubněte to v boji, že jo

Dá se to naučit.Osobně vířivej útok skoro nepoužívám.Raději volím taktiku méně nepřátel a srážení.
Re: Vířivej útok
Posted: 17:39 08. Mar 2008
by Zyga
Osobne vyrivej utok nepouzivam protoze ho Bioware zmrsil uplne vod samotnyho zakladu
