Page 1 of 1

Vířivej útok

Posted: 23:55 23. Feb 2008
by skarbi
Možná že už to tu někde je, ale stejně mi to nedá... Jde o Vířivej útok. Když sem ho použil, postava ho sice provedla (bez animace), ale potom se všechny útoky sekly a nic. Všechno vostatní de, stahování a tak...to jo..ale prostě při akci útok jenom doběhne k nepříteli a stojí.
Je to dost nepraktický :D A tipiju, že nebudu sám, komu to krapet vadí :wink: Tak jestli by se na to někdo povolanej nemoh kouknout :) Díky

Re: Vířivej útok

Posted: 00:19 24. Feb 2008
by Daanri
Myslim, ze to je chyba od Bioware, pokial viem malo by byt opravene novym patchom 1.69.

Re: Vířivej útok

Posted: 01:49 24. Feb 2008
by Jachym
Vířivej útok takhle blbne i na jiných serverech tak si myslím že je to přímo od Bioware jak píše Daanri

Re: Vířivej útok

Posted: 11:18 24. Feb 2008
by igor
Vířivej útok je buglej, někdy funguje a někdy ne. Ale určitě tu najdeš lidi co ti budou tvrdit že jim se to nikdy nestalo a vše je ok ;-)

Re: Vířivej útok

Posted: 11:33 24. Feb 2008
by skarbi
No mě to právě dost zaskočilo, páč na serveru co sem byl předtim to šlapalo raz dva... :?: Jinak už sem dostal radu, že ,,stačí jenom,, sundat a nadat zbraň a je to OKá :) Ale prubněte to v boji, že jo :P

Re: Vířivej útok

Posted: 11:36 24. Feb 2008
by igor
skarbi wrote:Jinak už sem dostal radu, že ,,stačí jenom,, sundat a nadat zbraň a je to OKá :) Ale prubněte to v boji, že jo :P
Mě ani tohle nefungovalo

Re: Vířivej útok

Posted: 11:38 24. Feb 2008
by skarbi
Tak koukam, že v pomyslnym žebříčku nefungování tohohle featu sem na tom ještě dobře :-P
Ne ale vážně, teď sem si všim, že mam pořád patch 1.68, kvůli Eq. Ta na novym ještě nejede. Jak teda Thalie, pude mi s tim novym patchem, kterej by mi snad přinesl ten kýženej opravenej Vířivej útok? :)

Re: Vířivej útok

Posted: 11:53 24. Feb 2008
by Daanri
Oficialna verzia noveho patchu este nevysla. Teraz je len naka Beta 6 verzia. Ked vydaju oficialnu verziu patchu 1.69 tak Thalia potom nanu prejde. Dovtedy si treba pockat.

Re: Vířivej útok

Posted: 12:19 24. Feb 2008
by skarbi
Aha, OKá :) Díky

Re: Vířivej útok

Posted: 14:18 08. Mar 2008
by Pivo
skarbi wrote: Jinak už sem dostal radu, že ,,stačí jenom,, sundat a nadat zbraň a je to OKá :) Ale prubněte to v boji, že jo :P
Dá se to naučit.Osobně vířivej útok skoro nepoužívám.Raději volím taktiku méně nepřátel a srážení.

Re: Vířivej útok

Posted: 17:39 08. Mar 2008
by Zyga
Osobne vyrivej utok nepouzivam protoze ho Bioware zmrsil uplne vod samotnyho zakladu :mrgreen: