PRASE a tažna zvířata
Posted: 02:20 24. Feb 2008
Tak jsem si koupila jako vzorná občanka Thálie na nošení břemen v Doubkově prasátko. I hrdě jsem s chrochtáčkem vyrazila do lesů posbírat nějaké plody a nějakou staženou kůži hodit na jeho silná záda. Těšila jsem se, že i já budu stále bez zátěže běhat a pracovat a vepříček bude skladovat.
Realita - jak z hororu , naprosto nepředstavitelně a nepochopitelně jsem o prasátko přišla . NPC mají u sebe dalekohledy a mobili? Seberte jim je .
Mne nevidí ale prasaátko to klidné zvířátko zaregistrují na neuveritelnou dálku asi půl lokace , okamžitě si vzájemě zavolají mobilem asi a vrhnou se na něj - néé na mne, která jich tam jistotně všechny potom v nepříčetném vzteku všechny pomorduje , ale na to nebohé prasátko.
Ale já to hlídala a viděla že po něm jdou tak šup skočila jsem s prasátkem do vedlejší čisté lokace kde byli jen kamaradské NPC . Neee šli po něm všichni.
No nebudu to popisovat .
Jenom vím že i ostatním známým na Thallii byli sežrány prasátka či muly.
Žádám aby se mě tito taky zastali a potvrdili má slova, že to tak je.
//Doufám že se s tím něco urgentně udělá protože toto má být řešení za onu hromadu báglů v invu , ale nějak to nefunguje !!!
Jen blázen udělá jednu chybu 2x , víc si ho nekoupím a ušetřím 100 zlatých.
Realita - jak z hororu , naprosto nepředstavitelně a nepochopitelně jsem o prasátko přišla . NPC mají u sebe dalekohledy a mobili? Seberte jim je .
Mne nevidí ale prasaátko to klidné zvířátko zaregistrují na neuveritelnou dálku asi půl lokace , okamžitě si vzájemě zavolají mobilem asi a vrhnou se na něj - néé na mne, která jich tam jistotně všechny potom v nepříčetném vzteku všechny pomorduje , ale na to nebohé prasátko.
Ale já to hlídala a viděla že po něm jdou tak šup skočila jsem s prasátkem do vedlejší čisté lokace kde byli jen kamaradské NPC . Neee šli po něm všichni.
No nebudu to popisovat .
Jenom vím že i ostatním známým na Thallii byli sežrány prasátka či muly.
Žádám aby se mě tito taky zastali a potvrdili má slova, že to tak je.
//Doufám že se s tím něco urgentně udělá protože toto má být řešení za onu hromadu báglů v invu , ale nějak to nefunguje !!!
Jen blázen udělá jednu chybu 2x , víc si ho nekoupím a ušetřím 100 zlatých.