Page 1 of 1

Správa chyb

Posted: 17:19 24. Feb 2008
by igor
Sem pište názory a připomínky ke Správě chyb.
http://thalie.pilsfree.cz/problems/

Re: Správa chyb

Posted: 21:40 26. Feb 2008
by igor
Dík mimojiné Berserkovi že dobrovolně jeví zájem ;-) (Pepa a Kucík to maj jako povinnost :))

Re: Správa chyb

Posted: 21:44 26. Feb 2008
by Kiri
hele moc se mi to libi, taky bych helpnul s vypisem, ale cha uz nevim kde mam ruku a hlavu..nic mene muzete tam nekdo pripsat fcni lano? pls thx

Re: Správa chyb

Posted: 17:19 27. Feb 2008
by igor
Prosim správce aby mě a Berserka nevyhazovali z WB skupiny, jsme tam jen vypsaný a žádný WB fórum číst nemůžem, ani nic moderovat. Je to kvůli přístupu na Správu chyb.

Re: Správa chyb

Posted: 17:22 27. Feb 2008
by Rejty
A ze by mi to nekdo rekl? Ja sem vas vyhodil.

Re: Správa chyb

Posted: 17:47 27. Feb 2008
by igor
Hmm. Když mam přístup k celý databázi, tak se můžu udělat třeba adminem tak mi nenapadlo nahlašovat, že budu ve výpisu WB. Berserk se dobrovolně přihlásil, že tam bude přidávat chyby, ale z WB fóra si stejně nic nepřečte.

Re: Správa chyb

Posted: 18:48 27. Feb 2008
by Sorrow
igor wrote:Hmm. Když mam přístup k celý databázi, tak se můžu udělat třeba adminem tak mi nenapadlo nahlašovat, že budu ve výpisu WB. Berserk se dobrovolně přihlásil, že tam bude přidávat chyby, ale z WB fóra si stejně nic nepřečte.
Doufam ze te po tom mazani sveho nwn doma nenapadne mazat taky neco tady?
Opakovanej vtip prestava byti vtipny :D

Re: Správa chyb

Posted: 19:46 27. Feb 2008
by pepa48
Igor už ty nwn odinstnul tolikrat... davam mu max pul roku a zas je ma nahozeny :)))

Re: Správa chyb

Posted: 20:06 27. Feb 2008
by igor
Sorrow wrote:Doufam ze te po tom mazani sveho nwn doma nenapadne mazat taky neco tady?
Opakovanej vtip prestava byti vtipny :D
Podle mě by lidi byli tak 2 dny naštvaný, ale nakonec by sme se tomu na srazu všichni zasmáli. Aspoň by to byl pravý powipový sraz :))

2Pepa: Nevim ti viď, aspoň ale zase jednou došlo na moje slova "stejně ale už hrát nebudu" :D

Re: Správa chyb

Posted: 23:31 28. Feb 2008
by igor
Přidáno:)
+ Berserk dodal ikonky stavů
+ statistika opravářů

Re: Správa chyb

Posted: 08:36 04. Mar 2008
by nomis_b
Dival jsem se, ze ve sprave chyb neni nikdy zadna chyba z podtemna.. nemuzu taky dostat prava na pridavani chyb??

Re: Správa chyb

Posted: 19:50 04. Mar 2008
by igor
2nomis_b: už se můžeš přihlásit
2admins: vytvořil jsem novou skupinu Správa chyb, kam sem naházel všechny WB + lidi co si o to řekli

edit: můžete vyhodit acc igor a Lord_Berserk ze skupiny WB

Re: Správa chyb

Posted: 16:19 06. Mar 2008
by igor
+ řazení (stačí kliknout na název sloupce)

Re: Správa chyb

Posted: 17:40 08. Mar 2008
by igor
+ hezké pozadí :))