Page 1 of 1
Spánek u ohně
Posted: 11:24 27. Feb 2008
by Jachym
Od včerejšího restartu nemohu spát u ohně, a zase útočí v Doubkově úplně všichni a to i stráže , ale to už bylo opraveno ne, stráže neutočili poslední dobou nikdy a obchodníci byli též vždy neutrální.
Re: Spánek u ohně
Posted: 11:41 27. Feb 2008
by kucik
Od ktereho restartu? U ktereho ohne? Co to pise?
Re: Spánek u ohně
Posted: 12:51 27. Feb 2008
by Jachym
Od restartu včera asi někdy po obědě, a oheň v lokaci Severní vřesoviště rozcestí
a vypisuje to - odpočinek, -nemáš chuť spát, - odpočinek přerušen .
Jsem ale unaven a únavu mám 47 %
Re: Spánek u ohně
Posted: 13:09 27. Feb 2008
by Jachym
Tak změna , únavu mám 57 % a spím v hospodě a hotovo noo , ale jako hrance se mi to nelíbí spát v posteli no nic dělám zatím vyjímku.
Re: Spánek u ohně
Posted: 14:43 27. Feb 2008
by monstera
Jachym wrote:Od restartu včera asi někdy po obědě, a oheň v lokaci Severní vřesoviště rozcestí
a vypisuje to - odpočinek, -nemáš chuť spát, - odpočinek přerušen .
Jsem ale unaven a únavu mám 47 %
totéž ohniště u Hilských ruin - únava 57 nechce se ti spát.
Re: Spánek u ohně
Posted: 14:57 27. Feb 2008
by kucik
Moje chyba. Zamenil jsem konstanu. Opravim.
Re: Spánek u ohně
Posted: 16:19 10. Mar 2008
by kucik
Jeste se to nekomu deje, nebo to tu muzu smaznout?
Re: Spánek u ohně
Posted: 16:41 10. Mar 2008
by danielfojt
kucik wrote:Jeste se to nekomu deje, nebo to tu muzu smaznout?
me to taky casto dela,nechce me to nechat spat.
Re: Spánek u ohně
Posted: 16:58 10. Mar 2008
by kucik
danielfojt wrote:kucik wrote:Jeste se to nekomu deje, nebo to tu muzu smaznout?
me to taky casto dela,nechce me to nechat spat.
A co to rika?
Re: Spánek u ohně
Posted: 17:12 10. Mar 2008
by danielfojt
kucik wrote:danielfojt wrote:kucik wrote:Jeste se to nekomu deje, nebo to tu muzu smaznout?
me to taky casto dela,nechce me to nechat spat.
A co to rika?
ze nejsem unaveny a proto nejde spat,pritom mivam unavu nad 50%a stejne to nefunguje,nekdy se to hodi...
Re: Spánek u ohně
Posted: 19:04 10. Mar 2008
by Sorrow
Za sebe muzu rict, ze od 40% unavy jde u ohne spat v pohode.