Page 1 of 2
Sraz Thalie 1.3.2008
Posted: 13:04 02. Mar 2008
by igor
Všechny fotky můžete stahnout
ZDE (71MB).
Galerii udělam asi večer, nebo až bude čas.
Re: Sraz Thalie 1.3.2008
Posted: 13:14 02. Mar 2008
by igor
U těch fotek sem se fakt nasmál, a ty fotky z ubytovny takový překvápko na závěr

Koukam že kromě Aznara přebral i OneHeart

Asi ho nějak zmohlo to přemlouvání ať se přidam k drowům

Citace:
"Rejty, tyvole já vás všechny zabiju." (OneHeart)
"Kam mě ten vítr nese??? *s roztaženýma rukama opouští chodník*" (Aznar)
"Co ty ožralko?" *cizí holka na svojí kamarádku. "To bylo na mě?" (Aznar)
Re: Sraz Thalie 1.3.2008
Posted: 13:16 02. Mar 2008
by Krata
Sraz byl dobrej, moc lidí a hlavně hodně černejch
Mě zas dostali detailní fotky pánksých záchodu v nonstopu kde jsme byli potom, bez toho by fotky ze srazu nemohli být kompletní

Re: Sraz Thalie 1.3.2008
Posted: 13:18 02. Mar 2008
by Rejty
Ten poblitej hajzl sem zrovna smazal.
Bylo to narocny, ale jinak fajn akce. Tesim se na dalsi.

Re: Sraz Thalie 1.3.2008
Posted: 13:25 02. Mar 2008
by kucik
Re: Sraz Thalie 1.3.2008
Posted: 16:08 02. Mar 2008
by nomis_b
Mne hlavne potesila ta neuveritelna cena piva 14Kc
Diky stezovani, ze na serveru nema nikdo penize bychom mohli na dalsi sraz zamluvit ten nonstopac jen pro nas, a jidlo si nechat dovezt z cinskyho bistra

Re: Sraz Thalie 1.3.2008
Posted: 16:13 02. Mar 2008
by kucik
No jo, jenze kvalita toho piva tech 14ti korun snad ani nedosahovala. Mno a vybavenost baru co do rozlejvani tequily... snad radsi nemluvit.
Re: Sraz Thalie 1.3.2008
Posted: 16:36 02. Mar 2008
by OneHeart
ještě ,že si nic nepamatuju

Re: Sraz Thalie 1.3.2008
Posted: 16:55 02. Mar 2008
by OneHeart

na těch fotkách nejsem já, já v plzni vůbec nebyl

Re: Sraz Thalie 1.3.2008
Posted: 17:03 02. Mar 2008
by Zyga
Cus tak sem se taky radne probral z komatu

Sraz byl hustej akorat me teda domorodci zklamali, takhle se nechat zahanbit cernejma drzkama z Prahy

nejvetsi zazitek byla nejspis cesta z nonstopu na nadrazi
Re: Sraz Thalie 1.3.2008
Posted: 17:04 02. Mar 2008
by OneHeart
Zyga wrote:C nejvetsi zazitek byla nejspis cesta z nonstopu na nadrazi
nevim o čem mluvíš
Re: Sraz Thalie 1.3.2008
Posted: 17:07 02. Mar 2008
by Zyga
Re: Sraz Thalie 1.3.2008
Posted: 17:35 02. Mar 2008
by nomis_b
OneHeart wrote:ještě ,že si nic nepamatuju

A na giny si pamatujes?? si sliboval, ze mi to pak ve hre nechas sezrat

Re: Sraz Thalie 1.3.2008
Posted: 21:00 02. Mar 2008
by OneHeart
všechno popírám!

Re: Sraz Thalie 1.3.2008
Posted: 21:44 02. Mar 2008
by igor
Oficiální galerie zde.
Najdete jí i na webu v položce Srazy
Edit: Přidány i další fotky z dosud nezveřejněných srazů