prosim pomozte
Posted: 18:52 04. Mar 2008
nemvim kam to napsat a tohle se cete nejvic ta sem to sem dam
jak udelat makro s hlaskou? aby to nekricelo na celej servr
dekuji
jak udelat makro s hlaskou? aby to nekricelo na celej servr
dekuji