Page 1 of 1

Nathanuv srub

Posted: 22:12 04. Mar 2008
by laty
Pokažený přechod,nelze vstoupit...

Re: Nathanuv srub

Posted: 23:34 04. Mar 2008
by Rejty
Tam nema jit vstoupit.

Re: Nathanuv srub

Posted: 23:39 04. Mar 2008
by pepa48
prosím tedy o zamknutí dveří

Re: Nathanuv srub

Posted: 23:43 04. Mar 2008
by igor
Já tam jednou utíkal se stádem divočáků v zádech, s nadějí že se tam schovam... jaký bylo překvapení když sem otevřel dveře a nic :D