Page 1 of 1
snizeny utok
Posted: 15:04 06. Mar 2008
by nomis_b
Mam se svou postavou snizenej utok, a taky snizenou dovednost. Nevim, jak sem k tomu prisel, protoze maximalne bojuju s pavoukama, po kterych se vzdy napiju lektvaru. Zkousel sem se toho zbavit pres neutralizuj jed i pres slabsi obnovu a nic.
Nahral jsem si tedy svou postavu do singlu s temi snizenymi atributy a pomohla mi vetsi obnova. Tuto obnovu sem si za 500 nechal provest knezkou Xian, zamumlala nezname kouzlo, ale snizeni se mne drzi.
neda se s tim neco udelat? treba nejaky DM, ze by na mne zkusil seslat silnejsi obnovu (jestli neni Xian bugla..), ci mne protahnout peklem, zda se to nezlepsi? PLS.
Re: snizeny utok
Posted: 15:07 06. Mar 2008
by DenGrasse
nomis_b wrote:Mam se svou postavou snizenej utok, a taky snizenou dovednost. Nevim, jak sem k tomu prisel, protoze maximalne bojuju s pavoukama, po kterych se vzdy napiju lektvaru. Zkousel sem se toho zbavit pres neutralizuj jed i pres slabsi obnovu a nic.
Nahral jsem si tedy svou postavu do singlu s temi snizenymi atributy a pomohla mi vetsi obnova. Tuto obnovu sem si za 500 nechal provest knezkou Xian, zamumlala nezname kouzlo, ale snizeni se mne drzi. neda se s tim neco udelat? treba nejaky DM, ze by na mne zkusil seslat silnejsi obnovu (jestli neni Xian bugla..), ci mne protahnout peklem, zda se to nezlepsi? PLS.
možná tvá postava dostala strach, že se zřítí strop... a to jí svazuje ruce

Re: snizeny utok
Posted: 09:20 07. Mar 2008
by Shifter
Tak uz se mi to take stalo. Bezduvodne dostala postava -1 k utoku a zraneni. Opotrebovanim zbrane to nebylo, udrzuju je v perfektnim stavu a navic jsem v ruce zadnou zbran nemel.... Nepomohla obnova ani spanek a dokonce ani relog. Zmizelo to az po restartu
Re: snizeny utok
Posted: 10:43 07. Mar 2008
by DenGrasse
Shifter wrote:Tak uz se mi to take stalo. Bezduvodne dostala postava -1 k utoku a zraneni. Opotrebovanim zbrane to nebylo, udrzuju je v perfektnim stavu a navic jsem v ruce zadnou zbran nemel.... Nepomohla obnova ani spanek a dokonce ani relog. Zmizelo to az po restartu
že by opotřebení rukou?

Re: snizeny utok
Posted: 13:01 07. Mar 2008
by nomis_b
DenGrasse wrote:Shifter wrote:Tak uz se mi to take stalo. Bezduvodne dostala postava -1 k utoku a zraneni. Opotrebovanim zbrane to nebylo, udrzuju je v perfektnim stavu a navic jsem v ruce zadnou zbran nemel.... Nepomohla obnova ani spanek a dokonce ani relog. Zmizelo to az po restartu
že by opotřebení rukou?

nejak tak... plus jeste restarty uz byli od te doby asi tri a ta svinarna se mne furt drzi...
Re: snizeny utok
Posted: 13:10 07. Mar 2008
by Sorrow
Cim vic se priblizujete povrchu, tim vic vam to svazuje nohy

Re: snizeny utok
Posted: 13:22 07. Mar 2008
by nomis_b
Sorrow wrote:Cim vic se priblizujete povrchu, tim vic vam to svazuje nohy

hm, kdo vi, jeslti se nahodou nepriblizujeme stredu zeme, ono v tom 3D podtemnu se blbe orientuje. Jednou des nahoru podruhe dolu a nevis, zda jsi ve vysledku spis vis, nebo niz
bohuzel trpaslici orientaci jsem jeste neziskal

Re: snizeny utok
Posted: 13:41 07. Mar 2008
by kucik
Nech se zabit nejakym DM. Nic lepsiho me nenapada. Zkuste si vzpomenout, co to mohlo zpusobit....hmm a nebo lip ...at na tobe DM zkusi zrusit vsechny efekty a uvidis, jestli to zmizi. Tim se aspon trochu pozna, co to mohlo zpusobit.