Page 1 of 1
Stráž
Posted: 18:04 06. Mar 2008
by Jachym
Měl jsem v bance červeneho agresivního úředníka , tak jsem napsal DM o pomoc ,
raději jsem se držel mimo město. DMko mi říká ať zkusím jít do města v tom se ale na mne vrhli stráže a zabili mne, když jsem prošel podsvětím byli občané modří sice ale stráže červené stále tak jsem relogl a vše se zpravilo, a všichni byli modří.
Měl jsem čas byla noc, nechtěl jsem jít do Ivory v noci tak si říkám kuknu do stoky jen do jedné tak na 1/4 hodinky, zabil jsem jen několik Chairy , hákovej děs a mrchožrouta , vylezu ven ze stoky a zezadu mne hned sejme stráž znova. Teď jsem v podsvětí.
Já už fakt nevím co dělám špatně , to mají posvátnýho i mrchožrouta? Jsem už totálně znechucenej , když mám konečně v práci volno , tak nic nenahraju.
Re: Stráž
Posted: 18:23 06. Mar 2008
by Sorrow
Toje divny.Urcite se na to brzo nekdo podiva kdo k tomu ma pristup.Kdyby to byl castejsi jev, tak nereknu ale ze je to jen u tebe, to je fakt divne.
Re: Stráž
Posted: 23:42 06. Mar 2008
by DenGrasse
Jachym wrote:Měl jsem v bance červeneho agresivního úředníka , tak jsem napsal DM o pomoc ,
raději jsem se držel mimo město. DMko mi říká ať zkusím jít do města v tom se ale na mne vrhli stráže a zabili mne, když jsem prošel podsvětím byli občané modří sice ale stráže červené stále tak jsem relogl a vše se zpravilo, a všichni byli modří.
Měl jsem čas byla noc, nechtěl jsem jít do Ivory v noci tak si říkám kuknu do stoky jen do jedné tak na 1/4 hodinky, zabil jsem jen několik Chairy , hákovej děs a mrchožrouta , vylezu ven ze stoky a zezadu mne hned sejme stráž znova. Teď jsem v podsvětí.
Já už fakt nevím co dělám špatně , to mají posvátnýho i mrchožrouta? Jsem už totálně znechucenej , když mám konečně v práci volno , tak nic nenahraju.
*strážný se významně zahledí na mrtvého dobrodruha a otře krev z meče* pracujeme pro bestie, kámo... líp platí a maj lepší sociální politiku

Re: Stráž
Posted: 03:06 07. Mar 2008
by OneIceOne
Myslel jsem že se o tomto problému ví, ale jako DM jsem dostal několik reportů. Není to ojedinělá zaležitost, myslel jsem si, že to ma na za následek systém, který druidum uklidňuje zvěr v lese, aby nebyla agresivní, ale na to již musí přijit WB. Jako Dm zatim neumím systémově věc napravit a tak jen zachraňuju lidem životy, když jsem zrovna ve hře.
Re: Stráž
Posted: 09:47 07. Mar 2008
by Pajule
treba se Menhiry strazum nelibi mno

chudinka mala
Re: Stráž
Posted: 14:00 07. Mar 2008
by jiromir
Sorrow wrote:Toje divny.Urcite se na to brzo nekdo podiva kdo k tomu ma pristup.Kdyby to byl castejsi jev, tak nereknu ale ze je to jen u tebe, to je fakt divne.
Obávám se, že se na to nikdo nepodívá. Je to problém frakcí reportovanej mnou i jinejma už asi rok zpátky až do současnosti a zatim s tim nikdo nic neudělal. Mě tohle dělalo v Ivory a Doubkově. Je to psaný už v několika topicích.
Re: Stráž
Posted: 14:19 07. Mar 2008
by kucik
Jelikoz se Jaara neozyva, tak to asi bude muset opravit nekdo jinej. Zatim ani nevim, jak to poradne funguje. Jestli zbyde chvilka, tak se na to zkusim kouknout o vikendu, ale zatim ceka ve fronte asi deset dalsich ukolu, ktery uz proste neni kam odlozit.
Re: Stráž
Posted: 10:18 08. Mar 2008
by Kiri
jiromir wrote:Sorrow wrote:Toje divny.Urcite se na to brzo nekdo podiva kdo k tomu ma pristup.Kdyby to byl castejsi jev, tak nereknu ale ze je to jen u tebe, to je fakt divne.
Obávám se, že se na to nikdo nepodívá. Je to problém frakcí reportovanej mnou i jinejma už asi rok zpátky až do současnosti a zatim s tim nikdo nic neudělal. Mě tohle dělalo v Ivory a Doubkově. Je to psaný už v několika topicích.
nj, trpelivost...mne se to rika dobre, kdyz zadnej problem nemam, ale zase nemam cas...se stim musis smirit...
Re: Stráž
Posted: 12:00 08. Mar 2008
by Jachym
Já už ale vím čím to je , někdo mě nastavil jako Daugeara , no dnes mne to při naloudování do hry hodilo do Hagolu (a nejen mě) a všechny ale uplně všechny jsem měl přátelský - modrý a ti co se tam logli také (nechtěně jako já) dopadli tak že stráž je okamžitě zabila.
Takže teď trčím v Hagolu , už jsem tam byl i hospodě no prostě všude - jasnej špion a napsal pozdrav na nástěnku , ale já tam nechci být - 10x jsem volal DM a marně , v současné chvíli lovim ryby v Hagolském přístavu - ohromná zábava.
třetí den nefunguju - doufám že mi nějak pomůžete.
s pozdravem Jáchym řečený nasratý
Re: Stráž
Posted: 13:59 08. Mar 2008
by OneIceOne
Jachym wrote:Já už ale vím čím to je , někdo mě nastavil jako Daugeara , no dnes mne to při naloudování do hry hodilo do Hagolu (a nejen mě) a všechny ale uplně všechny jsem měl přátelský - modrý a ti co se tam logli také (nechtěně jako já) dopadli tak že stráž je okamžitě zabila.
Takže teď trčím v Hagolu , už jsem tam byl i hospodě no prostě všude - jasnej špion a napsal pozdrav na nástěnku , ale já tam nechci být - 10x jsem volal DM a marně , v současné chvíli lovim ryby v Hagolském přístavu - ohromná zábava.
třetí den nefunguju - doufám že mi nějak pomůžete.
s pozdravem Jáchym řečený nasratý
A jak prosím tě kontaktuješ DM, spamuješ DM kanál a když nikdo neodpovída tak se nasraně odloguješ? Asi tam nikdo neni, psal jsem ti, že ti pomůžu ve hře, ale nevěděl jsem co s tim už mám dělat. Příště to chce zkusit vice způsobu komunikace jako třeba ICQ či PM na fóru.
Re: Stráž
Posted: 14:07 08. Mar 2008
by Pivo
Jachym wrote:Já už ale vím čím to je , někdo mě nastavil jako Daugeara , no dnes mne to při naloudování do hry hodilo do Hagolu (a nejen mě) a všechny ale uplně všechny jsem měl přátelský - modrý a ti co se tam logli také (nechtěně jako já) dopadli tak že stráž je okamžitě zabila.
Takže teď trčím v Hagolu , už jsem tam byl i hospodě no prostě všude - jasnej špion a napsal pozdrav na nástěnku , ale já tam nechci být - 10x jsem volal DM a marně , v současné chvíli lovim ryby v Hagolském přístavu - ohromná zábava.
třetí den nefunguju - doufám že mi nějak pomůžete.
s pozdravem Jáchym řečený nasratý
Hodilo to tam skoro všechny hráče včetně mě.Někdo měl to štestí,že přežil někdo holt umřel(proč zrovna já

)
DM a WB dělají co se dají není to taková legrace starat se o server!!!
Re: Stráž
Posted: 21:50 09. Mar 2008
by skarbi
Jachym wrote:Já už ale vím čím to je , někdo mě nastavil jako Daugeara , no dnes mne to při naloudování do hry hodilo do Hagolu (a nejen mě) a všechny ale uplně všechny jsem měl přátelský - modrý a ti co se tam logli také (nechtěně jako já) dopadli tak že stráž je okamžitě zabila.
Takže teď trčím v Hagolu , už jsem tam byl i hospodě no prostě všude - jasnej špion a napsal pozdrav na nástěnku , ale já tam nechci být - 10x jsem volal DM a marně , v současné chvíli lovim ryby v Hagolském přístavu - ohromná zábava.
třetí den nefunguju - doufám že mi nějak pomůžete.
s pozdravem Jáchym řečený nasratý
Jo tak za tim vzkazem seš TY! S tim si zase dost nasral mě. Zkus si představit co by asi udělal ten Písař, dyby si chtěl aby ti tohle napsal...přinejlepšim by tě tim psacim brkem zabil hned a bezbolestně...
Chápu žes byl vytočenej ,ale tuhle blbost si moh vodpustit..
Re: Stráž
Posted: 10:45 10. Mar 2008
by kucik
Prepsan system PC frakci.
Je treba pockat, co ukazou testy.