Page 1 of 1

gildy

Posted: 13:04 08. Mar 2008
by danielfojt
zdravim vsechny.chtel jsem se jen zeptat jak je mozne dostat se do nektere z gild,teda spis jestli se ve hre kona nejaky nabor,a kde a kym.dekuji za informace

Re: gildy

Posted: 13:09 08. Mar 2008
by Daanri
No zalezi od toho o aku gildu mas zajem? V hre sa konaju nabory alebo sa da nakontaktovat v hre na niekoho, kto ma nieco s danou gildou.

Re: gildy

Posted: 13:16 08. Mar 2008
by danielfojt
Daanri wrote:No zalezi od toho o aku gildu mas zajem? V hre sa konaju nabory alebo sa da nakontaktovat v hre na niekoho, kto ma nieco s danou gildou.

no to ja vim ze ve hre jsou a ze jsou lide kteri o tom vedi a muzou mi neco rici,nejspis by slo bud o zlodejskou,ale spis o valecnky by melo jit.diky

Dormalhir

Re: gildy

Posted: 14:20 08. Mar 2008
by Lorelei
danielfojt wrote:
Daanri wrote:No zalezi od toho o aku gildu mas zajem? V hre sa konaju nabory alebo sa da nakontaktovat v hre na niekoho, kto ma nieco s danou gildou.

no to ja vim ze ve hre jsou a ze jsou lide kteri o tom vedi a muzou mi neco rici,nejspis by slo bud o zlodejskou,ale spis o valecnky by melo jit.diky

Dormalhir
Jednoduše se ptej ve hře jinejch hráčů :D

Re: gildy

Posted: 15:22 08. Mar 2008
by danielfojt
Lorelei wrote:
danielfojt wrote:
Daanri wrote:No zalezi od toho o aku gildu mas zajem? V hre sa konaju nabory alebo sa da nakontaktovat v hre na niekoho, kto ma nieco s danou gildou.

no to ja vim ze ve hre jsou a ze jsou lide kteri o tom vedi a muzou mi neco rici,nejspis by slo bud o zlodejskou,ale spis o valecnky by melo jit.diky

Dormalhir
Jednoduše se ptej ve hře jinejch hráčů :D
no prave ja uz se ptal,aneco domluvil s modřínem asi znas ne?....ale atim jsem ho od te doby nepotkal:(

Re: gildy

Posted: 16:41 08. Mar 2008
by Kiri
A co vzakz na nastenku? ;-)

Re: gildy

Posted: 16:56 08. Mar 2008
by igor
Kiri wrote:A co vzakz na nastenku? ;-)
Myslíš něco jako: "Měl bych zájem vstoupit do zlodějské guildy, praxe v oboru dostatečná"? :)

Re: gildy

Posted: 17:10 08. Mar 2008
by Shifter
igor wrote:
Kiri wrote:A co vzakz na nastenku? ;-)
Myslíš něco jako: "Měl bych zájem vstoupit do zlodějské guildy, praxe v oboru dostatečná"? :)
no po tom co jsem se kdysi docetl na nastence jeste na Arkh2 by to i slo.
Jeden nejmenovany (treba se sam prihlasi :wink: ) tam vlozil inzerat, nepamatuju si uz zacatek, ale to neni podstatny, bude se improvizovat.
Pohledny a muz hleda vaznou znamost. Zaliby: sekani hlav, zahradka, knizka.

Re: gildy

Posted: 18:43 08. Mar 2008
by cmon
danielfojt wrote:no prave ja uz se ptal,aneco domluvil s modřínem asi znas ne?....ale atim jsem ho od te doby nepotkal:(
takse ozvi do tý hry zajdem já poslední dobou nemá moc času :(