gildy
Posted: 13:04 08. Mar 2008
zdravim vsechny.chtel jsem se jen zeptat jak je mozne dostat se do nektere z gild,teda spis jestli se ve hre kona nejaky nabor,a kde a kym.dekuji za informace
Daanri wrote:No zalezi od toho o aku gildu mas zajem? V hre sa konaju nabory alebo sa da nakontaktovat v hre na niekoho, kto ma nieco s danou gildou.
Jednoduše se ptej ve hře jinejch hráčůdanielfojt wrote:Daanri wrote:No zalezi od toho o aku gildu mas zajem? V hre sa konaju nabory alebo sa da nakontaktovat v hre na niekoho, kto ma nieco s danou gildou.
no to ja vim ze ve hre jsou a ze jsou lide kteri o tom vedi a muzou mi neco rici,nejspis by slo bud o zlodejskou,ale spis o valecnky by melo jit.diky
Dormalhir
no prave ja uz se ptal,aneco domluvil s modřínem asi znas ne?....ale atim jsem ho od te doby nepotkal:(Lorelei wrote:Jednoduše se ptej ve hře jinejch hráčůdanielfojt wrote:Daanri wrote:No zalezi od toho o aku gildu mas zajem? V hre sa konaju nabory alebo sa da nakontaktovat v hre na niekoho, kto ma nieco s danou gildou.
no to ja vim ze ve hre jsou a ze jsou lide kteri o tom vedi a muzou mi neco rici,nejspis by slo bud o zlodejskou,ale spis o valecnky by melo jit.diky
Dormalhir
Myslíš něco jako: "Měl bych zájem vstoupit do zlodějské guildy, praxe v oboru dostatečná"?Kiri wrote:A co vzakz na nastenku?
no po tom co jsem se kdysi docetl na nastence jeste na Arkh2 by to i slo.igor wrote:Myslíš něco jako: "Měl bych zájem vstoupit do zlodějské guildy, praxe v oboru dostatečná"?Kiri wrote:A co vzakz na nastenku?
takse ozvi do tý hry zajdem já poslední dobou nemá moc časudanielfojt wrote:no prave ja uz se ptal,aneco domluvil s modřínem asi znas ne?....ale atim jsem ho od te doby nepotkal:(