Page 1 of 7

Thalie - srazy a setkání

Posted: 16:23 27. Apr 2007
by Rejty
Vše o srazech a setkání. Kdy, jak a proč... :twisted:

Re: Thalie - srazy a setkání

Posted: 00:38 14. Jun 2008
by Rejty
Je na case naplanovat VELKY LETNI SRAZ, aby si jej vsichni zaradili do sveho letniho harmonogramu. Proto hlasujte o srazu v prislusne sekci, podrobnosti budou doplneny po ukonceni hlasovani o terminu.

Re: Thalie - srazy a setkání

Posted: 14:20 03. May 2009
by Rejty
Velký letní sraz se uskuteční 30. července až 1. srpna. Informace doplním až později, jen abyste počítali s termínem...

Re: Thalie - srazy a setkání

Posted: 14:35 04. Jun 2010
by KaTo
Takže, polosoukromá amatérská iniciativa té nejelitnější z elitních skupin na Thalii :lol: :
Pokud bude aspoň trochu slušné počasí (kroupy max 10cm v průměru, voda max 1,5m na Rašínově nábřeží, teplota v rozmezí -258 až 6000 stupňů Celsia), tak oznamuji, že v neděli 6.6.2010 v 15:00 se sejde pár lidí NWN "positive" na Vyšehradě ve venkovní restauraci "Na hradbách". Dost lidí ji zná...a kdo ne, zde je reklama:

Hospůdka která je na baště staré pevnosti Vyšehrad :

(hledejte slabé kolečko na obrázku umístěném na externím odkazu)

Co se týká nápojů - základem je čepované pivo (krom toho, že se "točí" = nestojí v tubkách, tak se o trubky starají = čistí je), točená nealkolimonáda a jako bonus k zakousnutí mají na grilu obzvláště propečené klobásky, maso a (!) dokonce vychytávku - zeleninu typu paprika, lilek, plněné žampióní hlavičky (to je lákadlo pro křehkou část hráčstva - tj. brouci a jiní bezpáteřní členovci apod.). Dostupnost na metro či tramvaj cca 5minut. Jo a pro zoufalce je tu cca 10minut vzdálený Nuselský most.

Kdo by potřeboval doprovodit, do navigovat...písněte sem nebo do PM, domluvíme se na kontaktu.

edit: Změněno datum z 6.5. na 6.6.

Re: Thalie - srazy a setkání

Posted: 16:44 04. Jun 2010
by Hassan
KaTo wrote:Takže, polosoukromá amatérská iniciativa té nejelitnější z elitních skupin na Thalii :lol: :
Pokud bude aspoň trochu slušné počasí (kroupy max 10cm v průměru, voda max 1,5m na Rašínově nábřeží, teplota v rozmezí -258 až 6000 stupňů Celsia), tak oznamuji, že v neděli 6.5.2010 v 15:00 se sejde pár lidí NWN "positive" na Vyšehradě ve venkovní restauraci "Na hradbách". Dost lidí ji zná...a kdo ne, zde je reklama:

Hospůdka která je na baště staré pevnosti Vyšehrad :

(hledejte slabé kolečko na obrázku umístěném na externím odkazu)

Co se týká nápojů - základem je čepované pivo (krom toho, že se "točí" = nestojí v tubkách, tak se o trubky starají = čistí je), točená nealkolimonáda a jako bonus k zakousnutí mají na grilu obzvláště propečené klobásky, maso a (!) dokonce vychytávku - zeleninu typu paprika, lilek, plněné žampióní hlavičky (to je lákadlo pro křehkou část hráčstva - tj. brouci a jiní bezpáteřní členovci apod.). Dostupnost na metro či tramvaj cca 5minut. Jo a pro zoufalce je tu cca 10minut vzdálený Nuselský most.
To je moc fajn napad ale v haji je ze se mi to vubec v nedeli nehodi!Jindy bych se zucastnil rad...Tkdyz to bude treba nekdy v patek nebo v sobotu je to lepsi(Tedy alespon pro me).
Kdo by potřeboval doprovodit, do navigovat...písněte sem nebo do PM, domluvíme se na kontaktu.

Re: Thalie - srazy a setkání

Posted: 19:29 05. Jun 2010
by Radim
Kolik vás tak nějak bude,docela bych přijel,jsem z Český Třebový tak abych se netrmácel zbytečně kvůli třeba 5 lidem.A navíc nevíte někdo kde by se dalo přespat,je to pruda lítat sem a tam v jeden den a ještě pod vlivem :mrgreen: :mrgreen:

Re: Thalie - srazy a setkání

Posted: 19:39 05. Jun 2010
by KaTo
Radim wrote:Kolik vás tak nějak bude,docela bych přijel,jsem z Český Třebový tak abych se netrmácel zbytečně kvůli třeba 5 lidem.A navíc nevíte někdo kde by se dalo přespat,je to pruda lítat sem a tam v jeden den a ještě pod vlivem :mrgreen: :mrgreen:
Zatím mě napsali do PM tři lidi, jinak tam bude *počítá na prstech* dalších 2+1, 1, 2, 1 lidí o kterých vím. Bude to nejspíš komorní...takže pokud čekáš legie hráčů, tak tě asi zklamu. Ale nafotím nějaké fotky a uvidíš pak sám, kolik nás "bylo" :lol: . Přespání nevím, já sám nejsem Pražský.

Re: Thalie - srazy a setkání

Posted: 19:56 05. Jun 2010
by Bahnak
tak ja dojdu taky... i když vyšehrad... je to z ruky...

Re: Thalie - srazy a setkání

Posted: 20:03 05. Jun 2010
by KaTo
Bahnak wrote:tak ja dojdu taky... i když vyšehrad... je to z ruky...
..a do kopce!! :twisted: (když jdeš z Nábřeží a ne od metra :lol: :lol: )

Re: Thalie - srazy a setkání

Posted: 20:05 05. Jun 2010
by Radim
Tak já se teda zjevím,ale raději bych nějakej telefon na někoho kdo mě přinejhorším bude navigovat.Sice sem žil v Praze 14 let ale už sem tam taky další 6-7 nebyl

Re: Thalie - srazy a setkání

Posted: 20:05 05. Jun 2010
by Luelle
jestli to uspořádáte i příští týden..možná přijde i....blondýna x)

Re: Thalie - srazy a setkání

Posted: 20:50 05. Jun 2010
by PiAn0
Tak ja se ukazu nejspis

Re: Thalie - srazy a setkání

Posted: 22:04 05. Jun 2010
by Firefox_
ja taky

Re: Thalie - srazy a setkání

Posted: 22:12 05. Jun 2010
by Radim
Jestli nás nebude ani 10 tak trhám na kusy a koušu!!!!

Re: Thalie - srazy a setkání

Posted: 00:14 06. Jun 2010
by Krata
hele tohle by nebyl problém plánovat pravidelně.. třeba každej druhej měsíc a kdo přijde, přijde.. sice tenhle termín jsme v práci ale jinej bych klidně na ten vlak nasednul, mám tam i kde přespat