Page 1 of 1
Ambientni zvuk
Posted: 12:38 09. Mar 2008
by photter
nepoužívejte environment zvuk "psychotic", ve spojení s EAX dělá hrozný věci (neověřeno na serveru, jen doma ale vypadá to na to, dám vědět)
Re: Ambientni zvuk
Posted: 19:09 24. Mar 2008
by photter
další problémovej environment je "druggy" a zřejmě se to týká všech prostředí s víc jak jednoduchou ozvěnou, pokud něco takovýho dáváte, uřčitě si lokaci "poslechněte" s postavou
pokud nemáte nebo nepoužíváte EAX, pošlete to někomu, kdo má nebo to radši nechte plavat