Page 1 of 2
CD-Key
Posted: 20:30 09. Mar 2008
by Krata
Když sem se chtěl připojit hra mi napsala že můj CD-Key je používán, můj CD-Key je z originální hry tak si nemyslim že by ho někdo někde mohl najít.. a vim že se to tu už někdy řešilo tak jesli někdo nezná nějaké řešení
Re: CD-Key
Posted: 20:34 09. Mar 2008
by Lorelei
Krata wrote:Když sem se chtěl připojit hra mi napsala že můj CD-Key je používán, můj CD-Key je z originální hry tak si nemyslim že by ho někdo někde mohl najít.. a vim že se to tu už někdy řešilo tak jesli někdo nezná nějaké řešení
Najdi si v adresari: \Neverwinter Nights\ soubor: nwncdkey.ini vem generator klicu a vygeneruj jine tri klice a prepis stare klice v souboru
Re: CD-Key
Posted: 17:59 10. Mar 2008
by nomis_b
Lorelei wrote:Krata wrote:Když sem se chtěl připojit hra mi napsala že můj CD-Key je používán, můj CD-Key je z originální hry tak si nemyslim že by ho někdo někde mohl najít.. a vim že se to tu už někdy řešilo tak jesli někdo nezná nějaké řešení
Najdi si v adresari: \Neverwinter Nights\ soubor: nwncdkey.ini vem generator klicu a vygeneruj jine tri klice a prepis stare klice v souboru
no to je sice hezke, ale jestlize ma nekdo originalni NWN jako Krata, tak je to trochu nefer, ze nekdo pouziva jeho CD key ne? to by se spis mnel najit ten, kdo to ma nelegalni (se stejnym CDkeyem) a ten by si mel vygenerovat jinej, nebo se mylim?
Re: CD-Key
Posted: 18:02 10. Mar 2008
by igor
stejnej cd-key měli ještě 2 lidi, který teď nehrajou, nemaj žádnou postavu, tak sem jim ho změnil... Krata vyzkousel a porad mu to hlasilo, tak nevim jestli se to po resu změnilo. Nebo jak to vůbec funguje.
Re: CD-Key
Posted: 00:51 11. Mar 2008
by igor
Přidáno opatření aby někdo nemoh vložit stejný cd-key který už ve hře je. Otázkou je, co když přijde jako první někdo s náhodnym klíčem a po něm někdo s originálkou. Holt se bude řešit individuálně.
Re: CD-Key
Posted: 22:48 11. Mar 2008
by Pajule
tak a ja mam tedka taky problem mela jsem nastavenej brachovo key pac naposledy kdyz jsem byla ve hre tak u nej tedka chci lognout do hry dam svuj key a nahlasi mi to ze ho nekdo ma..nespravednost je muuuj

, je to spatny s tema klicema

Re: CD-Key
Posted: 23:16 11. Mar 2008
by igor
Pajule wrote:tak a ja mam tedka taky problem mela jsem nastavenej brachovo key pac naposledy kdyz jsem byla ve hre tak u nej tedka chci lognout do hry dam svuj key a nahlasi mi to ze ho nekdo ma..nespravednost je muuuj

, je to spatny s tema klicema

kup si svoji originálku *rezignovaně svěsí hlavu*
Re: CD-Key
Posted: 23:42 11. Mar 2008
by igor
dobře dobře, udělam ještě výjimku pro stejnej cd-key na jednu ip... ale jestli.. jestli tam máte jeden na webu externí IP a druhej interní IP... tak se naštvu a udělam vám malej wipe

Re: CD-Key
Posted: 23:47 11. Mar 2008
by igor
omfg... rofl.. máte wipe

Re: CD-Key
Posted: 07:11 12. Mar 2008
by Krata
Až dojdu domů a bude neco v nepořádku.. na příštim srazu mi to připomeneš a já tě potrestám

Re: CD-Key
Posted: 08:53 12. Mar 2008
by igor
Krata wrote:Až dojdu domů a bude neco v nepořádku.. na příštim srazu mi to připomeneš a já tě potrestám

Abys pak neměl zas na chatu přezdívku "Krata invalida"

Re: CD-Key
Posted: 14:28 12. Mar 2008
by igor
Odteď může být ve hře pouze jeden cd-key na počítač, s více hráči na jednom pc by neměl bejt problém, jen musí mít stejnou ip, což je logický.
-> Pajky, pokud budeš hrát na Kiriho PC, změň si ip na tu samou co má on. Pokud budeš hrát na svym PC, tak tam budeš mít taky jinou. Každopádně ať ti Kiri kdyžtak řekne jakou máš vnitřní ip, je blbost tam mít venkovní a hrát oklikou přes net, když je server na lokální síti.
Re: CD-Key
Posted: 15:37 12. Mar 2008
by Krata
Igor: nanejvíš Krata - lehce raněn

Re: CD-Key
Posted: 16:56 13. Mar 2008
by Pajule
snad vas na pristim srazu srovnam ja a do late:D
Re: CD-Key
Posted: 23:34 13. Mar 2008
by DenGrasse
HEJ!!!
někdo si hraje na můj originální CD-key!!!