Page 1 of 1
Kouzlo lepší útočiště
Posted: 23:39 10. Mar 2008
by monstera
asi nefunguje jak má. V popise je uvedeno, že se stanu nehmotným a že žádná bytost mne nemůže detekovat. Přes to že Sandra měla na sobě toto kouzlo, ostatní ji normálně zdravili, čili ji museli vidět....
Re: Kouzlo lepší útočiště
Posted: 23:50 10. Mar 2008
by Zyga
Neutralove te videj normalne, akorat s efektem modryho iounskyho sutru okolo. Proti nepratelskejm by to melo snad fungovat normalne. (aspon takovy mam s tim kouzlem zkusenosti)
Re: Kouzlo lepší útočiště
Posted: 00:43 11. Mar 2008
by Rejty
To kouzlo je bugly. Funguje akorat kdyz te nepritel primo vidi. Pokud mu odejdes v utocisti z dohledu a nebo se dostanes k jinymu nepriteli, tak te uvidi. Stale se ale da vyuzit na bezpostredni utek.
Re: Kouzlo lepší útočiště
Posted: 19:52 13. Mar 2008
by Darien
To kouzlo je buglý snad všude, co vím.... obzvláště rádo buguje, je li k němu zakouzlena neviditelnost.