Page 1 of 1

mravenci

Posted: 18:34 12. Mar 2008
by danielfojt
neslo by taky nastavit aby se dalo neco ziskavat z mravencu napr. kusadla nebo kyselina nebo krovky.prijde mi ze jsou dost nevyuziti a pritom jejich spousta.diky

Re: mravenci

Posted: 18:40 12. Mar 2008
by Rejty
Daji se stahoval larvy a kralovny.

Re: mravenci

Posted: 19:06 12. Mar 2008
by danielfojt
Rejty wrote:Daji se stahoval larvy a kralovny.
ale tech je tam jen par takhle by to byl dalsi zdroj penez a navic nizsi lvl si na kralovny netroufnou

Re: mravenci

Posted: 19:45 12. Mar 2008
by Lord_Berserk
danielfojt wrote:
Rejty wrote:Daji se stahoval larvy a kralovny.
ale tech je tam jen par takhle by to byl dalsi zdroj penez a navic nizsi lvl si na kralovny netroufnou
tyjo ja mam prachu ze nevim co s nima a ty by si chtel dalsi zdroje :mrgreen: :mrgreen:

Re: mravenci

Posted: 20:14 12. Mar 2008
by danielfojt
Lord_Berserk wrote:
danielfojt wrote:
Rejty wrote:Daji se stahoval larvy a kralovny.
ale tech je tam jen par takhle by to byl dalsi zdroj penez a navic nizsi lvl si na kralovny netroufnou
tyjo ja mam prachu ze nevim co s nima a ty by si chtel dalsi zdroje :mrgreen: :mrgreen:
tak to se mas:)asi prepadani nese vic nez jsi tvrdil :D

Re: mravenci

Posted: 08:16 13. Mar 2008
by Theogil I
danielfojt wrote:
Rejty wrote:Daji se stahoval larvy a kralovny.
ale tech je tam jen par takhle by to byl dalsi zdroj penez a navic nizsi lvl si na kralovny netroufnou
Nevím jak moc myslíš nižší levely ale dvě postavy na 8 lvl to tam, byť opatrně, vcelku v klidku vybušili i s královnou matkou. Nemyslím si, že by se nutně mělo stáhnout vše co leze, zrovna mravenci mají v díře tolik míst, kde se dá sebrat pár zlatek či drobností, že pak to hodí něco kolem 800 zl. a to děleno dvěma je je pořád ještě skousnutelných 400zl. Není to moc, ale pokud před tím dobude miniskupina vlky a ty žlutý skrčky, tak se do banky odnáší příjemná tisícovka a o hezký večer je postaráno.

Re: mravenci

Posted: 09:09 13. Mar 2008
by danielfojt
Theogil I wrote:
danielfojt wrote:
Rejty wrote:Daji se stahoval larvy a kralovny.
ale tech je tam jen par takhle by to byl dalsi zdroj penez a navic nizsi lvl si na kralovny netroufnou
Nevím jak moc myslíš nižší levely ale dvě postavy na 8 lvl to tam, byť opatrně, vcelku v klidku vybušili i s královnou matkou. Nemyslím si, že by se nutně mělo stáhnout vše co leze, zrovna mravenci mají v díře tolik míst, kde se dá sebrat pár zlatek či drobností, že pak to hodí něco kolem 800 zl. a to děleno dvěma je je pořád ještě skousnutelných 400zl. Není to moc, ale pokud před tím dobude miniskupina vlky a ty žlutý skrčky, tak se do banky odnáší příjemná tisícovka a o hezký večer je postaráno.
no to je fakt ale asi zalezi na povolani ktere tam vlezze,kralvny jsou celkem neprijemne ahlavne ti silni vojaci a matka to je tvrdy orech:)

Re: mravenci

Posted: 09:20 13. Mar 2008
by Pivo
Theogil I wrote:Nevím jak moc myslíš nižší levely ale dvě postavy na 8 lvl to tam, byť opatrně, vcelku v klidku vybušili i s královnou matkou. .
Tam to vybuší postava na lvl 8 sama.Samozřejmě záleží jaké povolaní a jak člověk hraje.Styl hry střelba z luku a pak frontalní útok nemá moc šancí na úspěch :D

Re: mravenci

Posted: 09:34 13. Mar 2008
by danielfojt
Pivo wrote:
Theogil I wrote:Nevím jak moc myslíš nižší levely ale dvě postavy na 8 lvl to tam, byť opatrně, vcelku v klidku vybušili i s královnou matkou. .
Tam to vybuší postava na lvl 8 sama.Samozřejmě záleží jaké povolaní a jak člověk hraje.Styl hry střelba z luku a pak frontalní útok nemá moc šancí na úspěch :D
no od tebe to sedi ty si total :D destroyer

Re: mravenci

Posted: 10:15 13. Mar 2008
by Krata
tam jsme chodili dva trpošové na 8 lvl bojovník a barbar, sice s lehkými obtížemi ale dávali jsme to.. jesli se teda po wipu moc ten dung neměnil :)

Re: mravenci

Posted: 10:23 13. Mar 2008
by Theogil I
Krata wrote:tam jsme chodili dva trpošové na 8 lvl bojovník a barbar, sice s lehkými obtížemi ale dávali jsme to.. jesli se teda po wipu moc ten dung neměnil :)
Počítám že ne dva trpoši na 8 lvl to zvládnou i teď :lol:. Myslím si ale, že bych se tam v jednom celkem spotil i na 10lvl.

Re: mravenci

Posted: 10:29 13. Mar 2008
by Krata
jo, v jednom mám pocit že sem tam dokonce umřel :lol:

Re: mravenci

Posted: 15:32 13. Mar 2008
by nomis_b
Theogil I wrote:
Krata wrote:tam jsme chodili dva trpošové na 8 lvl bojovník a barbar, sice s lehkými obtížemi ale dávali jsme to.. jesli se teda po wipu moc ten dung neměnil :)
Počítám že ne dva trpoši na 8 lvl to zvládnou i teď :lol:. Myslím si ale, že bych se tam v jednom celkem spotil i na 10lvl.
neni pravda... staci mit na 10 lvl dobrou kombinaci... Franta si je daval k snidani.. oni sneaky i tema malinkyma mecikama delali svoje..
prave proti kralovnam je to parada, ze si prijdes az k nim a oni si nic nezakouzli.. myslim ze stejne to bude s kouzelnikem. ten tam ani na 10 lvl nema pomalu co delat, bo vymlati daleko bohatejsi dungeony..