mravenci
Posted: 18:34 12. Mar 2008
neslo by taky nastavit aby se dalo neco ziskavat z mravencu napr. kusadla nebo kyselina nebo krovky.prijde mi ze jsou dost nevyuziti a pritom jejich spousta.diky
ale tech je tam jen par takhle by to byl dalsi zdroj penez a navic nizsi lvl si na kralovny netroufnouRejty wrote:Daji se stahoval larvy a kralovny.
tyjo ja mam prachu ze nevim co s nima a ty by si chtel dalsi zdrojedanielfojt wrote:ale tech je tam jen par takhle by to byl dalsi zdroj penez a navic nizsi lvl si na kralovny netroufnouRejty wrote:Daji se stahoval larvy a kralovny.
tak to se mas:)asi prepadani nese vic nez jsi tvrdilLord_Berserk wrote:tyjo ja mam prachu ze nevim co s nima a ty by si chtel dalsi zdrojedanielfojt wrote:ale tech je tam jen par takhle by to byl dalsi zdroj penez a navic nizsi lvl si na kralovny netroufnouRejty wrote:Daji se stahoval larvy a kralovny.![]()
Nevím jak moc myslíš nižší levely ale dvě postavy na 8 lvl to tam, byť opatrně, vcelku v klidku vybušili i s královnou matkou. Nemyslím si, že by se nutně mělo stáhnout vše co leze, zrovna mravenci mají v díře tolik míst, kde se dá sebrat pár zlatek či drobností, že pak to hodí něco kolem 800 zl. a to děleno dvěma je je pořád ještě skousnutelných 400zl. Není to moc, ale pokud před tím dobude miniskupina vlky a ty žlutý skrčky, tak se do banky odnáší příjemná tisícovka a o hezký večer je postaráno.danielfojt wrote:ale tech je tam jen par takhle by to byl dalsi zdroj penez a navic nizsi lvl si na kralovny netroufnouRejty wrote:Daji se stahoval larvy a kralovny.
no to je fakt ale asi zalezi na povolani ktere tam vlezze,kralvny jsou celkem neprijemne ahlavne ti silni vojaci a matka to je tvrdy orech:)Theogil I wrote:Nevím jak moc myslíš nižší levely ale dvě postavy na 8 lvl to tam, byť opatrně, vcelku v klidku vybušili i s královnou matkou. Nemyslím si, že by se nutně mělo stáhnout vše co leze, zrovna mravenci mají v díře tolik míst, kde se dá sebrat pár zlatek či drobností, že pak to hodí něco kolem 800 zl. a to děleno dvěma je je pořád ještě skousnutelných 400zl. Není to moc, ale pokud před tím dobude miniskupina vlky a ty žlutý skrčky, tak se do banky odnáší příjemná tisícovka a o hezký večer je postaráno.danielfojt wrote:ale tech je tam jen par takhle by to byl dalsi zdroj penez a navic nizsi lvl si na kralovny netroufnouRejty wrote:Daji se stahoval larvy a kralovny.
Tam to vybuší postava na lvl 8 sama.Samozřejmě záleží jaké povolaní a jak člověk hraje.Styl hry střelba z luku a pak frontalní útok nemá moc šancí na úspěchTheogil I wrote:Nevím jak moc myslíš nižší levely ale dvě postavy na 8 lvl to tam, byť opatrně, vcelku v klidku vybušili i s královnou matkou. .
no od tebe to sedi ty si totalPivo wrote:Tam to vybuší postava na lvl 8 sama.Samozřejmě záleží jaké povolaní a jak člověk hraje.Styl hry střelba z luku a pak frontalní útok nemá moc šancí na úspěchTheogil I wrote:Nevím jak moc myslíš nižší levely ale dvě postavy na 8 lvl to tam, byť opatrně, vcelku v klidku vybušili i s královnou matkou. .
Počítám že ne dva trpoši na 8 lvl to zvládnou i teďKrata wrote:tam jsme chodili dva trpošové na 8 lvl bojovník a barbar, sice s lehkými obtížemi ale dávali jsme to.. jesli se teda po wipu moc ten dung neměnil
neni pravda... staci mit na 10 lvl dobrou kombinaci... Franta si je daval k snidani.. oni sneaky i tema malinkyma mecikama delali svoje..Theogil I wrote:Počítám že ne dva trpoši na 8 lvl to zvládnou i teďKrata wrote:tam jsme chodili dva trpošové na 8 lvl bojovník a barbar, sice s lehkými obtížemi ale dávali jsme to.. jesli se teda po wipu moc ten dung neměnil. Myslím si ale, že bych se tam v jednom celkem spotil i na 10lvl.