Page 1 of 1
1.69
Posted: 10:44 13. Mar 2008
by Theogil I
Tak jsem na netu hledal nějaké zprávy o tom jak je na tom vydání oficiální verze toho patche a našel jsem velké kulové, což mě nepřekvapuje, protože já nikdy nic nenajdu. Nemáte někdo nějaké relevantní zprávy kam se to pohnulo?
Re: 1.69
Posted: 11:05 13. Mar 2008
by kucik
Re: 1.69
Posted: 11:14 13. Mar 2008
by Theogil I
Tak teď už víme kde to hledat, mnohokráte děkuji mistře kuciku. Tak teď vyhlašuji druhou soutěž, kdopak nám řekne copak tam ti voříšci píšou? *rozhlíží se po okolí* Už to budé?

Re: 1.69
Posted: 11:16 13. Mar 2008
by danielfojt
Theogil I wrote:Tak teď už víme kde to hledat, mnohokráte děkuji mistře kuciku. Tak teď vyhlašuji druhou soutěž, kdopak nám řekne copak tam ti voříšci píšou? *rozhlíží se po okolí* Už to budé?

hehe vtipalek:)

Re: 1.69
Posted: 11:29 13. Mar 2008
by Theogil I
danielfojt wrote:Theogil I wrote:Tak teď už víme kde to hledat, mnohokráte děkuji mistře kuciku. Tak teď vyhlašuji druhou soutěž, kdopak nám řekne copak tam ti voříšci píšou? *rozhlíží se po okolí* Už to budé?

hehe vtipalek:)

Bohužel nikoli, spíše analfabet a negramot marně soupeřící s nástrahami jazyka Českého, jemuž se vdělání v cizích jazycích sice nevyhlo, ale nezanechalo pražádnou stopu v šedé kůře mozkové.

Re: 1.69
Posted: 11:53 13. Mar 2008
by kucik
Vydali v rade 8. beta verzi a postupne odchytavaji vsechny mozne bugy.
Re: 1.69
Posted: 12:19 13. Mar 2008
by Theogil I
kucik wrote:Vydali v rade 8. beta verzi a postupne odchytavaji vsechny mozne bugy.
dík, o závěru testování a finální verzi předpokládám nepíší nic ... tak tedy budeme trpělivě čekat
Re: 1.69
Posted: 13:20 13. Mar 2008
by photter
hele, já se taky nemůžu dočkat ale na druhou stranu - dejme jim všechen čas světa, s největší pravděpodobností je tendle patch labutí píseň NWN 1 a konec ofiko supportu - co nedaj sem, NEBUDE už nikdy - tak ať si s tim pro mě za mě hrajou klidně eště pár měsíců a vychytaj toho co nejvíc
Re: 1.69
Posted: 15:39 13. Mar 2008
by Daanri
No nevim ci bude poslednej, ono sa neoficialne povrava, ze poslednej bude patch 1.70.

Ale co je natom pravdy vazne netusim, cital som to len na nakom zahranicnom forku.
Ono uz aby to vidali co najskor, a hned zatim bude nasledovat aj novy CEP 2.1, takze bude to kopec novych veci.

Re: 1.69
Posted: 16:19 19. Mar 2008
by kucik
Uz je to nejaky cas, co Bioware vydali betu s poradovym cislem 9 a ozyvaji se vykriky v tom smyslu, ze je to posledni beta.
To ale v podstate znamena, ze se dal nebudou pridavat nove featury, ale uz jen opravovat bugy.
Re: 1.69
Posted: 02:53 22. Mar 2008
by Zyga
kucik wrote:Uz je to nejaky cas, co Bioware vydali betu s poradovym cislem 9 a ozyvaji se vykriky v tom smyslu, ze je to posledni beta.
To ale v podstate znamena, ze se dal nebudou pridavat nove featury, ale uz jen opravovat bugy.
Tak to uz sou v pulce vyvoje patche
