Page 1 of 1

A znovu ta únava

Posted: 22:40 13. Mar 2008
by Darien
zdravím pání tvůrci, po dnešní zkušenosti se opravdu výrazně přimlouvám za ten nápad, co tu už byl - a to je

a) možnost spát prostě při jakékoliv výši únavy, protože postrádá smysl ta systémová zábrana (nechce se ti spát) a jen způsobuje problémy, když s 38 procenty nevíte, co udělat, abyste mohli spát...

b) posunout hranici vyčerpanosti na dejme tomu 75 %. Únava roste hrozně rychle, šli jsme k troglodytům s únavou 39 a po pár chodbách jsem najednou dostal 60 % a bylo vymalováno a než jsme vylezli ven, tak to bylo 90% a pořád na mne padaly útoky.

Re: A znovu ta únava

Posted: 22:52 13. Mar 2008
by kucik
Unava se predelava.

Re: A znovu ta únava

Posted: 23:26 13. Mar 2008
by Krata
Když máš vižší únavy jsou od toho hospody kde můžeš spát.. ale za tu úpravu se taky připlouvám, spaní na výpravách je pak trochu nevýhodný když mi chybí třeba 5% do únavy, čekat je dlouho a jít dál je riskantní protože nevim kdy narazim na další ohen a jesli vůbec nějakej bude

Re: A znovu ta únava

Posted: 12:11 17. Mar 2008
by Shifter
pripadne kdyby se dal rozdelat ohen kdekoliv (krome dungu a podobnejch mist, kde by nikdy nikdo nespal), za pomoci kresadla a dreva. Klidne by ke klidnemu vyspani mohl byt potreba i stan. Jinak fungujou vubec stany?

Re: A znovu ta únava

Posted: 12:26 17. Mar 2008
by kucik
Ohniste jsou myslim rozmistena dostatecne. Navic se jeste jednou upravovala unava. Prenositelna ohniste ne. Ta se zakazovala z presne techto duvodu.