A znovu ta únava
Posted: 22:40 13. Mar 2008
zdravím pání tvůrci, po dnešní zkušenosti se opravdu výrazně přimlouvám za ten nápad, co tu už byl - a to je
a) možnost spát prostě při jakékoliv výši únavy, protože postrádá smysl ta systémová zábrana (nechce se ti spát) a jen způsobuje problémy, když s 38 procenty nevíte, co udělat, abyste mohli spát...
b) posunout hranici vyčerpanosti na dejme tomu 75 %. Únava roste hrozně rychle, šli jsme k troglodytům s únavou 39 a po pár chodbách jsem najednou dostal 60 % a bylo vymalováno a než jsme vylezli ven, tak to bylo 90% a pořád na mne padaly útoky.
a) možnost spát prostě při jakékoliv výši únavy, protože postrádá smysl ta systémová zábrana (nechce se ti spát) a jen způsobuje problémy, když s 38 procenty nevíte, co udělat, abyste mohli spát...
b) posunout hranici vyčerpanosti na dejme tomu 75 %. Únava roste hrozně rychle, šli jsme k troglodytům s únavou 39 a po pár chodbách jsem najednou dostal 60 % a bylo vymalováno a než jsme vylezli ven, tak to bylo 90% a pořád na mne padaly útoky.