Page 1 of 1

Stahovaci

Posted: 02:10 14. Mar 2008
by Sorrow
Mam tu jednu pripominku ohledne stahovani kuzi.

Dneska jsem prochazel lokaci a vypadalo to tam jak kdyby se tam prevrh Santuv vozejk s darkama, vsude samej pytlik(kuze a maso) a jeste k tomu pekne uhledne nastosovane v rade.Potvrdilo mi to i vice hracu.
Nechapu, proc kdyz nekdo neco zabije a stahne, to neodnese aspon do kose kdyz uz za to nechce ty penize.Akorat to svini server.To se pak nemuzeme divit ze sou lagy kdyz si s tim jeste nekdo hraje a stavi si s tim obrazce na zemi po lokacich :evil:

ps: to plati i pro neprodejne veci, to kdyz zjistite ze to nejde prodat, to to nemuzete poponist par metru a hodit to do kose a nenechavat to lezet v kramu na zemi?Sakra

Re: Stahovaci

Posted: 08:30 14. Mar 2008
by Theogil I
Potvrzuji Sorrowova slova ... včera jsme si připadali jak popeláři, budťe té dobroty a neházejte nám odpadky po zemi, nám se potom špatně chodí, některé úseky cest absolvujeme i šestkrát. Takové Déjà Vu je někdy podmětné, ale šestkrát za sebou už ztrácí kouzlo.

Re: Stahovaci

Posted: 08:48 15. Mar 2008
by Theogil I
Dobré ráno moji drazí a milí, přijde mi že tu moc lidí fórum nečte nebo si sedí na vedení, opět jsem ráno dělal popeláře ... nahrubo nakrájené maso, po upečení 192 zl. -- díky, zánovní prostý oděv občana mi sekne -- díky, ale co sakra mám dělat s těmy houbami, zázvory a dalším travnatým hnusem ... to vše jen jednu lokaci od Ivory, kde je všeobecně profláknutá popelnice. Pokorně vás žádám, odhazujte nám odpadky do popelnice nebo se naštveme a budeme zlý.

Vážně, máme pak lagy jak kráva, když je lokace posetá bordelem, chcípám kvůli tomu a pak nasupeně píšu na fórum, zkuste být trošku ohleduplnější a pokud to neunesete NAJMĚTE SI MULU.

Re: Stahovaci

Posted: 11:13 15. Mar 2008
by Pivo
Theogil I wrote:Dobré ráno moji drazí a milí, přijde mi že tu moc lidí fórum nečte nebo si sedí na vedení, opět jsem ráno dělal popeláře ... nahrubo nakrájené maso, po upečení 192 zl. -- díky,
já ani nevím jak maso získat. :lol: Je mi jasné.že se dá sehnat ze zabitého zvířete,ale jak to je mi záhada.Aspon má hospodský pokaždé dobrý kšeft.Zeleninová polévka je výborná!!!

Re: Stahovaci

Posted: 11:49 15. Mar 2008
by monstera
danielfojt wrote:
Pivo wrote:
Theogil I wrote:Dobré ráno moji drazí a milí, přijde mi že tu moc lidí fórum nečte nebo si sedí na vedení, opět jsem ráno dělal popeláře ... nahrubo nakrájené maso, po upečení 192 zl. -- díky,
já ani nevím jak maso získat. :lol: Je mi jasné.že se dá sehnat ze zabitého zvířete,ale jak to je mi záhada.Aspon má hospodský pokaždé dobrý kšeft.Zeleninová polévka je výborná!!!

jsem na tom stejne s masem,taky jsem sel kolem tech hromada masa,ale jak to nekdo ziska to nevim...poradi te?
Kup si nůž na stahování zvířat, dej ho do ruky a dej použít. máš možnost přepínat mezi získávat jen kůže a nebo získávat kůže i maso.

Re: Stahovaci

Posted: 16:26 25. Mar 2008
by kaz
no neni to uplne k tematu ale....
sel jsem na lov a ziskal hodne kuzi a masa, bohuzel prasatko ktere jsem mel na odneseni tohoto nakladu neprezilo utok bestii tak jsem to vsecko zakopal do zeme a pak jsem si pro to dosel z mulou.
otazka zni: jak moc to zatezuje server kdyz neco zakopam a prijdu si pro to dejme tomu treba az za tri hodky?
pokud je to zakopavani nekde rozebrany tak se omlouvam, zatim jsem na to nenarazil

Re: Stahovaci

Posted: 17:04 25. Mar 2008
by kucik
kaz wrote:no neni to uplne k tematu ale....
sel jsem na lov a ziskal hodne kuzi a masa, bohuzel prasatko ktere jsem mel na odneseni tohoto nakladu neprezilo utok bestii tak jsem to vsecko zakopal do zeme a pak jsem si pro to dosel z mulou.
otazka zni: jak moc to zatezuje server kdyz neco zakopam a prijdu si pro to dejme tomu treba az za tri hodky?
pokud je to zakopavani nekde rozebrany tak se omlouvam, zatim jsem na to nenarazil
Nijak zvlast, pokud vim. Precijen je to jenom jeden placeable s inventarem.