Page 1 of 2

Deka

Posted: 19:58 15. Mar 2008
by igor
Nefunguje mi deka. Rasa pulčík, mam tu obyč deku (asi ta nejlevnější od Vetešníka). Dam použít a nic se nestane (jen natahnu ruce že používam předmět). Deka zůstává v invu.

Re: Deka

Posted: 12:01 16. Mar 2008
by Jachym
No to jsem zjistil už před asi 3-4 týdny a nikde to nepsal , prodej jí a kup si pořádnou na 6 políček a nešetři ,ta už funguje.
A nebo potom obnošenou ponožku od orca třeba od Berseka a máš to jako spacák
(sory) .

Re: Deka

Posted: 12:37 16. Mar 2008
by igor
2Jachym: Ale mam zkušenost že ta nejlevnější je i nejhezčí :)) Takže tady má cenu šetřit. A spát v Berserkovo ponožce... to by nebyl spacák ale spíš hadrová rakev :twisted:

Re: Deka

Posted: 18:54 16. Mar 2008
by Zyga
Hele igore, kdys to naposledy rikal neco v tom smyslu "Nwn uz instalovat nebudu"? :mrgreen: co tak ctu tak ti to zas moc dlouho nevydrzelo :lol: :lol:

Re: Deka

Posted: 19:24 16. Mar 2008
by igor
Zyga wrote:Hele igore, kdys to naposledy rikal neco v tom smyslu "Nwn uz instalovat nebudu"? :mrgreen: co tak ctu tak ti to zas moc dlouho nevydrzelo :lol: :lol:
to instalovala ségra 8)

Re: Deka

Posted: 19:59 16. Mar 2008
by pepa48
jo Igor to zase za 3 tejdny odinstaluje, bude řikat že nikdy hrát nebude a za měsíc to tam bude mít znova.. už se to takhle opakuje skoro 2 roky tak to neni nic novýho :mrgreen:

Re: Deka

Posted: 20:00 16. Mar 2008
by Rejty
:roll:

Re: Deka

Posted: 20:39 16. Mar 2008
by igor
pepa48 wrote:jo Igor to zase za 3 tejdny odinstaluje, bude řikat že nikdy hrát nebude a za měsíc to tam bude mít znova.. už se to takhle opakuje skoro 2 roky tak to neni nic novýho :mrgreen:
Nekecej a oprav tu deku :twisted: Pač bez deky je to nehratelný a Human_wreck se mě pořád ptá kde jí mam.

Re: Deka

Posted: 01:58 17. Mar 2008
by Sorrow
Ono by chtelo predelat i ten model prutu, pac ho male postavy nemuzou pouzivat...

Re: Deka

Posted: 16:55 17. Mar 2008
by DenGrasse
Sorrow wrote:Ono by chtelo predelat i ten model prutu, pac ho male postavy nemuzou pouzivat...
rybaření je zábava pro velké :mrgreen:

Re: Deka

Posted: 18:17 17. Mar 2008
by Sorrow
DenGrasse wrote:
Sorrow wrote:Ono by chtelo predelat i ten model prutu, pac ho male postavy nemuzou pouzivat...
rybaření je zábava pro velké :mrgreen:
To ma bejt jako vtip?Jestli jo, tak to pis do zavorek na konci at se taky zasmeju :wink:

Re: Deka

Posted: 21:22 17. Mar 2008
by kucik
Nejakej trouba ji v obchode nastavil na nekonecnej prodej. Predpokladam, ze podobne je to s nefungujici hromaou lebek a podobnyma predmetama.

Kdyz na neco takoveho narazite, hlaste, kde jste to nasli. Kdyz vam to DM da znovu z palety, bude to uz fungovat dobre.
Zvazuju az bude chvilka casu udelat misto, kde se ty veci spravi samy.

Re: Deka

Posted: 01:26 18. Mar 2008
by Kiri
mam pocit ze nefaka vecina veci u vstupu do sveta...tam nejdou ocilka aa podobny....zrejme

Re: Deka

Posted: 01:35 18. Mar 2008
by Sorrow
A zas ty obchody, to uz je jak ohrana deska.Naprava je na ceste, jen se k tomu musi postavit nekdo jinej, nekdo kdo neni zrovna na dovolene :roll:

Re: Deka

Posted: 01:38 18. Mar 2008
by Kiri
Sorrow wrote:A zas ty obchody, to uz je jak ohrana deska.Naprava je na ceste, jen se k tomu musi postavit nekdo jinej, nekdo kdo neni zrovna na dovolene :roll:
obchody, byli uz prohlaseny za spravene, ne? Tak mi napada, dkyz sem ted v razi, kdy prijde dalsi wipe? az se vsecko sladi *prileje krapet ohne do rozhoreneho lesa*