Page 1 of 2
Deka
Posted: 19:58 15. Mar 2008
by igor
Nefunguje mi deka. Rasa pulčík, mam tu obyč deku (asi ta nejlevnější od Vetešníka). Dam použít a nic se nestane (jen natahnu ruce že používam předmět). Deka zůstává v invu.
Re: Deka
Posted: 12:01 16. Mar 2008
by Jachym
No to jsem zjistil už před asi 3-4 týdny a nikde to nepsal , prodej jí a kup si pořádnou na 6 políček a nešetři ,ta už funguje.
A nebo potom obnošenou ponožku od orca třeba od Berseka a máš to jako spacák
(sory) .
Re: Deka
Posted: 12:37 16. Mar 2008
by igor
2Jachym: Ale mam zkušenost že ta nejlevnější je i nejhezčí

) Takže tady má cenu šetřit. A spát v Berserkovo ponožce... to by nebyl spacák ale spíš hadrová rakev

Re: Deka
Posted: 18:54 16. Mar 2008
by Zyga
Hele igore, kdys to naposledy rikal neco v tom smyslu "Nwn uz instalovat nebudu"?

co tak ctu tak ti to zas moc dlouho nevydrzelo

Re: Deka
Posted: 19:24 16. Mar 2008
by igor
Zyga wrote:Hele igore, kdys to naposledy rikal neco v tom smyslu "Nwn uz instalovat nebudu"?

co tak ctu tak ti to zas moc dlouho nevydrzelo

to instalovala ségra

Re: Deka
Posted: 19:59 16. Mar 2008
by pepa48
jo Igor to zase za 3 tejdny odinstaluje, bude řikat že nikdy hrát nebude a za měsíc to tam bude mít znova.. už se to takhle opakuje skoro 2 roky tak to neni nic novýho

Re: Deka
Posted: 20:00 16. Mar 2008
by Rejty
Re: Deka
Posted: 20:39 16. Mar 2008
by igor
pepa48 wrote:jo Igor to zase za 3 tejdny odinstaluje, bude řikat že nikdy hrát nebude a za měsíc to tam bude mít znova.. už se to takhle opakuje skoro 2 roky tak to neni nic novýho

Nekecej a oprav tu deku

Pač bez deky je to nehratelný a Human_wreck se mě pořád ptá kde jí mam.
Re: Deka
Posted: 01:58 17. Mar 2008
by Sorrow
Ono by chtelo predelat i ten model prutu, pac ho male postavy nemuzou pouzivat...
Re: Deka
Posted: 16:55 17. Mar 2008
by DenGrasse
Sorrow wrote:Ono by chtelo predelat i ten model prutu, pac ho male postavy nemuzou pouzivat...
rybaření je zábava pro velké

Re: Deka
Posted: 18:17 17. Mar 2008
by Sorrow
DenGrasse wrote:Sorrow wrote:Ono by chtelo predelat i ten model prutu, pac ho male postavy nemuzou pouzivat...
rybaření je zábava pro velké

To ma bejt jako vtip?Jestli jo, tak to pis do zavorek na konci at se taky zasmeju

Re: Deka
Posted: 21:22 17. Mar 2008
by kucik
Nejakej trouba ji v obchode nastavil na nekonecnej prodej. Predpokladam, ze podobne je to s nefungujici hromaou lebek a podobnyma predmetama.
Kdyz na neco takoveho narazite, hlaste, kde jste to nasli. Kdyz vam to DM da znovu z palety, bude to uz fungovat dobre.
Zvazuju az bude chvilka casu udelat misto, kde se ty veci spravi samy.
Re: Deka
Posted: 01:26 18. Mar 2008
by Kiri
mam pocit ze nefaka vecina veci u vstupu do sveta...tam nejdou ocilka aa podobny....zrejme
Re: Deka
Posted: 01:35 18. Mar 2008
by Sorrow
A zas ty obchody, to uz je jak ohrana deska.Naprava je na ceste, jen se k tomu musi postavit nekdo jinej, nekdo kdo neni zrovna na dovolene

Re: Deka
Posted: 01:38 18. Mar 2008
by Kiri
Sorrow wrote:A zas ty obchody, to uz je jak ohrana deska.Naprava je na ceste, jen se k tomu musi postavit nekdo jinej, nekdo kdo neni zrovna na dovolene

obchody, byli uz prohlaseny za spravene, ne? Tak mi napada, dkyz sem ted v razi, kdy prijde dalsi wipe? az se vsecko sladi *prileje krapet ohne do rozhoreneho lesa*