Page 1 of 1
Přesun postavy pomocí placeablu
Posted: 03:26 16. Mar 2008
by photter
pokud chcete použitím vhodnýho předmětu (žebřík, lano, skříň) přemístit postavu jinam, není třeba psát žádný dialogy, scripty ani klohnit triggery vokolo, je na to origo script zep_sarcof1use, kterej dáte do onuse slotu toho placeablu, placeablu dáte tag např xx_zebrik_yyy, na místo, kam se má postava dostat dáte waypoint s tagem wp_xx_zebrik_yyy a je vymalováno
po prvním kliku na předmět to hodí hlášku "U have discovered a secret passage" a na druhej klik se přesune, navíc včetně summona nebo familiara nebo ovládnutýho zvířete
Re: Přesun postavy pomocí placeablu
Posted: 22:24 16. Jul 2009
by DenGrasse
Ví někdo jestli se takhle daj použít tajný dveře? Maj totiž už slot pro on_use skript zabranej skriptem x0_o2_use_wdoor, což j epředpokládám pro změnu stavu na otevřený...
nebo se tajný dveře používaj nějak jinak?
Re: Přesun postavy pomocí placeablu
Posted: 22:31 16. Jul 2009
by kucik
Mely by fungovat tak, ze prvni use je otevre a pri druhym use jima postava projde.
Stalo by za zamysleni, jestli za postavou nemaj zase zmizet.
Re: Přesun postavy pomocí placeablu
Posted: 10:40 17. Jul 2009
by DenGrasse
OK, projde, ale kam? Je třeba umístit waypiont se stejnym jménem?
Re: Přesun postavy pomocí placeablu
Posted: 10:48 17. Jul 2009
by kucik
Jó, to nevim. Nikdy jsem takový dveře nestudoval. Asi tam nějakej ten waypoit bude muset bejt.
Re: Přesun postavy pomocí placeablu
Posted: 11:17 22. Jul 2009
by photter
na tajný dveře je v modulu sada scriptů a placeablů, někde sem to popisoval...jinak je plánovanej update aby dveře po nějakým čase zase zmizely - mám na to hotovej set ale nějak teď neni čas
Re: Přesun postavy pomocí placeablu
Posted: 11:19 22. Jul 2009
by photter
DenGrasse wrote:OK, projde, ale kam? Je třeba umístit waypiont se stejnym jménem?
tag placeablu je xx_cokoli_cokoli, tag cílovýho waypointu je
wp_xx_cokoli_cokoli