Page 1 of 1

prosím pomoc

Posted: 13:30 16. Mar 2008
by danielfojt
jdem zoufaly,nemam stesti naDM,nemuzu obchodovat protoze se me stal neco podobneho co ostatnim u theogila.prosim pomoc :D