Page 1 of 1
Mazání postav
Posted: 15:09 16. Mar 2008
by DenGrasse
můžu se zeptat jak funguje to mazání postav přes stránky? bohužel jsem to nepochopil... nemohl by tu někdo hodit návod pro tupější?
Re: Mazání postav
Posted: 15:10 16. Mar 2008
by photter
nefunguje a nebude - nebezpečný
Re: Mazání postav
Posted: 15:13 16. Mar 2008
by DenGrasse
tak to jsem v podstatě rád - a kam se píšou žádosti?
Re: Mazání postav
Posted: 15:27 16. Mar 2008
by igor
DenGrasse wrote:tak to jsem v podstatě rád - a kam se píšou žádosti?
Jaarovi... tj. postavy se nemažou

Re: Mazání postav
Posted: 20:21 18. Mar 2008
by jaara
Nene, mě se žádosti nepíšou

Nepíšou se nikam

Re: Mazání postav
Posted: 21:19 18. Mar 2008
by Kiri
jaara wrote:Nene, mě se žádosti nepíšou

Nepíšou se nikam

no to vyjde na stejno

:D:D ne?
Re: Mazání postav
Posted: 11:29 19. Mar 2008
by DenGrasse
jaara wrote:Nene, mě se žádosti nepíšou

Nepíšou se nikam

a nešlo by to nějak změnit?
Re: Mazání postav
Posted: 11:38 19. Mar 2008
by Theogil I
Možná by mohl někdo znalý poměrů napsat jak se to doopravdy má. Daanri je třeba ochoten dát tři lvl i nové postavě s příběhem pokud bude ta první smazána, tak snad to nějak jde ne?