Page 1 of 1

Barvir-Platner

Posted: 11:41 17. Mar 2008
by Within
Barvir a neprodava barvy ?
Prvni obarveni doplnkove latky (mimochodem doplnkova je prehozena se zakladnim barvenim )stoji 533 zlatych. Po vzati zbroje do invu a opetovne ulozeni do truhly opet k obarveni se jiz zbroj neobjevi na stojanu takze ani nevidite kterou cast zrovna barvite a ani jak vypada a to chce jiz 5000 zlatych :shock: ..dale o barvach nemluve ,protoze jen zadavate cisla od 1 do asi nekonecno (nemam odzkouseno a zkouset nebudu ..pac bych tam stravila desne dlouho :D)

Re: Barvir-Platner

Posted: 12:38 17. Mar 2008
by kucik
Nez zalozis nove tema, dej si prosim tu praci a sjed pohledem o par radek niz.
Velky napis BARVÍŘ leccos napovi. Pokud na nej kliknes, zjistis, ze na otazky, na ktere se tu ptas, se ptal uz nekdo jiny a bylo mu odpovezeno.

Re: Barvir-Platner

Posted: 15:40 17. Mar 2008
by monstera
kucik wrote:Nez zalozis nove tema, dej si prosim tu praci a sjed pohledem o par radek niz.
Velky napis BARVÍŘ leccos napovi. Pokud na nej kliknes, zjistis, ze na otazky, na ktere se tu ptas, se ptal uz nekdo jiny a bylo mu odpovezeno.
No , možná zodpovězeno.... končí thema větou, že se budou ceny u barvíře měnit.. o barvení plášťů a helem že to jednou bude....

Rozhodně barvíř je velice napoužitelný, systém před wipem byl výrazně lepší, ceny barvení jsou otřesné.
Nápad - až bude kraft - udělat nový alchymistický job - výroba barev a barvení. Barvy by mohly obsahovat prášky z drahých kamenů organickou složku - různá srdce, játra, ichor a podobné, nějakou kyselinku , a alchymista by mohl sám barvit - takto vyrobenou barvu použít na předmět a ustálit barvy v nějaké lázni...

Re: Barvir-Platner

Posted: 15:42 17. Mar 2008
by Lord_Berserk
rek bych ze barvy se kvuli bezpecnosti stahli z prodeje :wink:

Re: Barvir-Platner

Posted: 16:05 17. Mar 2008
by Rejty
Jo, aby se hloupy postavy neotravily barvickami kdyby je jedli. :wink:

Re: Barvir-Platner

Posted: 16:06 17. Mar 2008
by kucik
Ohledne cen barev jsem vazenej tim, jak mi bylo receno, ze to ma byt. Plaste a podobne veci dodelam, pokud to pujde.