Page 1 of 2
sklízení
Posted: 17:16 17. Mar 2008
by DenGrasse
navrhoval bych, aby pro sklízení obilí musela mít postava (v ruce) srp, kamu nebo kosu...
Re: sklízení
Posted: 17:32 17. Mar 2008
by Lord_Berserk
myslis tu nejsmrtelnejsi bojovou kosu ?

Re: sklízení
Posted: 17:38 17. Mar 2008
by DenGrasse
Lord_Berserk wrote:myslis tu nejsmrtelnejsi bojovou kosu ?
myslím jakoukoli kosu... bude-li někdo sklízet s nejsmrtelnější bojovou kosou (fuj, to je protimluv sám o sobě

) nechť je mu přáno...
Re: sklízení
Posted: 17:49 17. Mar 2008
by igor
Lord_Berserk wrote:myslis tu nejsmrtelnejsi bojovou kosu ?

tyjo, sekáš kukuřici ohnivou kosou a lítá rovnou popcorn

Na tom by se dala udělat solidní živnost.
Re: sklízení
Posted: 17:51 17. Mar 2008
by Daanri
hmm to nie je az taky zly napad s tym zemedelskym naradim...teda aspon mne sa to paci

Re: sklízení
Posted: 17:51 17. Mar 2008
by Rejty
Mne se libi ten napad s tim popcornem.

Re: sklízení
Posted: 17:52 17. Mar 2008
by DenGrasse
igor wrote:Lord_Berserk wrote:myslis tu nejsmrtelnejsi bojovou kosu ?

tyjo, sekáš kukuřici ohnivou kosou a lítá rovnou popcorn

Na tom by se dala udělat solidní živnost.
příslušná craftová dovednost by se jmenovala ohnivé kosení nebo kukuřičný kosopražič?

Re: sklízení
Posted: 18:11 17. Mar 2008
by Sorrow
Me se to vubec nelibi akorat dalsi omezeni pro nebojova povolani.A argumentaci dej si feat neberu.
Re: sklízení
Posted: 18:17 17. Mar 2008
by igor
Sorrow wrote:Me se to vubec nelibi akorat dalsi omezeni pro nebojova povolani.A argumentaci dej si feat neberu.
si dej level bojovníka
Re: sklízení
Posted: 18:18 17. Mar 2008
by Sorrow
Re: sklízení
Posted: 18:41 17. Mar 2008
by DenGrasse
Sorrow wrote:Me se to vubec nelibi akorat dalsi omezeni pro nebojova povolani.A argumentaci dej si feat neberu.
sbírat klasy rukama je fakt vopruz (kdo chce ať zkusí, v létě je na polích obilí dost)...
možná by mohl existovat nástroj, který by šlo použít vez ohledu na class... pokud je ovšem Thalie stavěná tak že některý věci nemůžou některý postavy dělat (jako že kdo nemůže sekyru ten nekácí stromy) tak by to tak mělo bejt pro všechny případy, ne?
Re: sklízení
Posted: 19:12 17. Mar 2008
by photter
srp snad muže každej, ne ? na rozdíl vod kladiva

Re: sklízení
Posted: 21:24 17. Mar 2008
by Sorrow
photter wrote:srp snad muže každej, ne ? na rozdíl vod kladiva

A musim bejt kovar abych si zatloukl hrebik pro obraz???
Re: sklízení
Posted: 21:26 17. Mar 2008
by kucik
Popravde uz dlouho zvazuju, ze bude moct kdokoliv vzit do ruky jakoukoliv zbran, ale pro postihy ji nebude moci efektivne pouzit.
Musim mit ale napred jistotu, ze fungujou spravne postihy na zbrane za silu.
Re: sklízení
Posted: 01:34 18. Mar 2008
by Kiri
no ja trebas kdyz si chci ozkusit helmu a mam silu 14 tak mi nejde nasadit, jinak k pouzivani vseobecne zbrani sem pro, kazdej to muze vzit do ruky, ale ne kazdej to unese a muze stim vyborne bojovat, ale zas je to vec treninku, ze? Takze by se musel vytvorit nejakej skill
