Odkaz na web
Posted: 11:05 18. Mar 2008
sem slepej nebo tu fakt nikde neni ?
V odkazech hned na prvnim misteTheogil I wrote:Možná by bylo fajn přidat i odkaz na web SOZ, z běj se dá dostat na spoustu dalších zajímavých stránek.
Kuciku já nemůžu na fóru najít odkazy, mohl by jsi mě prosím nasměrovat .. asi na mě jde stařecká slepota nebo blbě čtu, dík T.kucik wrote:V odkazech hned na prvnim misteTheogil I wrote:Možná by bylo fajn přidat i odkaz na web SOZ, z běj se dá dostat na spoustu dalších zajímavých stránek.
Kde to je? ja tam zadny odhlasit photter nemamphotter wrote:já měl taky na mysli z fóra na web, opačně to samozřejmě de, i já to našel![]()
nemoh by třeba bejt klikací ten velkej nápis thalie nahoře ?
hned pod tim "odhlásit photter"....máte to tam taky ?
Nemas - protoze ti Photter nic nevodkazal to pride az na smrtelnym kresle tak musis cekat...Zyga wrote:Kde to je? ja tam zadny odhlasit photter nemamphotter wrote:já měl taky na mysli z fóra na web, opačně to samozřejmě de, i já to našel![]()
nemoh by třeba bejt klikací ten velkej nápis thalie nahoře ?
hned pod tim "odhlásit photter"....máte to tam taky ?
No fear vim co myslisphotter wrote:hnedka takle nalevo nahoře a photter je v takovejch divnejch hranatejch zavorkách....dál je tam 0 nových zpráv...ale já to tam nedal![]()
ale jooo, ja už sem fakt u kopmu někdy sedělpepa48 wrote:co takhle zkusit záložky nebo oblíbený stránky?
Až opravíš přechod z Ivorskýho lesíku do podtemnaphotter wrote:snad si nemyslíš, že tam chodim přes googla ? jasneže umažu adresu ale já chci klik !!!