Page 1 of 2

Odkaz na web

Posted: 11:05 18. Mar 2008
by photter
sem slepej nebo tu fakt nikde neni ?

Re: Odkaz na web

Posted: 11:18 18. Mar 2008
by Theogil I
Možná by bylo fajn přidat i odkaz na web SOZ, z běj se dá dostat na spoustu dalších zajímavých stránek.

Re: Odkaz na web

Posted: 11:21 18. Mar 2008
by kucik
Theogil I wrote:Možná by bylo fajn přidat i odkaz na web SOZ, z běj se dá dostat na spoustu dalších zajímavých stránek.
V odkazech hned na prvnim miste :wink:

Re: Odkaz na web

Posted: 11:24 18. Mar 2008
by Theogil I
kucik wrote:
Theogil I wrote:Možná by bylo fajn přidat i odkaz na web SOZ, z běj se dá dostat na spoustu dalších zajímavých stránek.
V odkazech hned na prvnim miste :wink:
Kuciku já nemůžu na fóru najít odkazy, mohl by jsi mě prosím nasměrovat .. asi na mě jde stařecká slepota nebo blbě čtu, dík T.

edit.: nemyslel jsi odkaz přímo z webových stránek Thalie ... já měl na mysli přímo odkaz na fóru a to na web stránky Thalie a web stránky SOZ ... asi blbost

Re: Odkaz na web

Posted: 11:36 18. Mar 2008
by kucik
Na foru ne. Na webu.

Re: Odkaz na web

Posted: 11:54 18. Mar 2008
by photter
já měl taky na mysli z fóra na web, opačně to samozřejmě de, i já to našel :lol:
nemoh by třeba bejt klikací ten velkej nápis thalie nahoře ?

hned pod tim "odhlásit photter"....máte to tam taky ? :mrgreen:

Re: Odkaz na web

Posted: 12:06 18. Mar 2008
by Kiri
ne, ale hodil bz se

Re: Odkaz na web

Posted: 15:50 18. Mar 2008
by Zyga
photter wrote:já měl taky na mysli z fóra na web, opačně to samozřejmě de, i já to našel :lol:
nemoh by třeba bejt klikací ten velkej nápis thalie nahoře ?

hned pod tim "odhlásit photter"....máte to tam taky ? :mrgreen:
Kde to je? ja tam zadny odhlasit photter nemam :(

Re: Odkaz na web

Posted: 15:53 18. Mar 2008
by photter
hnedka takle nalevo nahoře a photter je v takovejch divnejch hranatejch zavorkách....dál je tam 0 nových zpráv...ale já to tam nedal :roll: :shock:

Re: Odkaz na web

Posted: 15:55 18. Mar 2008
by Lord_Berserk
Zyga wrote:
photter wrote:já měl taky na mysli z fóra na web, opačně to samozřejmě de, i já to našel :lol:
nemoh by třeba bejt klikací ten velkej nápis thalie nahoře ?

hned pod tim "odhlásit photter"....máte to tam taky ? :mrgreen:
Kde to je? ja tam zadny odhlasit photter nemam :(
Nemas - protoze ti Photter nic nevodkazal to pride az na smrtelnym kresle tak musis cekat... :wink:

Re: Odkaz na web

Posted: 16:07 18. Mar 2008
by Zyga
photter wrote:hnedka takle nalevo nahoře a photter je v takovejch divnejch hranatejch zavorkách....dál je tam 0 nových zpráv...ale já to tam nedal :roll: :shock:
No fear vim co myslis :mrgreen: , klikaci by to bylo pekny, ale staci treba smaznout kus adresy na liste

Re: Odkaz na web

Posted: 16:11 18. Mar 2008
by photter
snad si nemyslíš, že tam chodim přes googla ? jasneže umažu adresu ale já chci klik !!!
a slovo "fear" nechci několik dní slyšet :mrgreen:

Re: Odkaz na web

Posted: 16:24 18. Mar 2008
by pepa48
co takhle zkusit záložky nebo oblíbený stránky? :roll:

Re: Odkaz na web

Posted: 16:30 18. Mar 2008
by photter
pepa48 wrote:co takhle zkusit záložky nebo oblíbený stránky? :roll:
ale jooo, ja už sem fakt u kopmu někdy seděl :lol: :lol: :lol: ale když máš oblíbenejch tolik, že je máš řazený v adresářích někde i v pěti úrovních, tak se ti do nich přestane chtít lézt.......koukej to udělat KLIKACÍÍÍÍÍ a nic se ti nestane :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Re: Odkaz na web

Posted: 16:36 18. Mar 2008
by igor
photter wrote:snad si nemyslíš, že tam chodim přes googla ? jasneže umažu adresu ale já chci klik !!!
Až opravíš přechod z Ivorskýho lesíku do podtemna :-P