helma
Posted: 20:55 18. Mar 2008
Nikde sem nenasel nic na toto tema:
mam silu 14 (+2) a nemuzu pouzivat helmy
nebo na to potrebuju feat?
edit: a pise mi to, ze nemam dostatek sily.
mam silu 14 (+2) a nemuzu pouzivat helmy
edit: a pise mi to, ze nemam dostatek sily.