Page 1 of 1
Mazání příspěvků
Posted: 13:34 19. Mar 2008
by Lord_Berserk
Tak sem tak zkusil tuknout na policko s krizkem a hle...ja muzu zrejme cistit forum vod vasich vyplodu

neni to skvely... schvalne pokus:
napiste sem nekdo nakou kravinu ja zkusim smaznout
mozna to bude tim ze WB status na forum ma nastavyno aby moh mazat prispevky to by ale asi nemel

Re: Mazání příspěvků
Posted: 14:20 19. Mar 2008
by Lord_Berserk
Re: Mazání příspěvků
Posted: 18:12 19. Mar 2008
by Kiri
tsi voe tak stim nemachruj, je to nejspis asi spojeny stou spravou chyb k oprave, ne?

Re: Mazání příspěvků
Posted: 18:41 19. Mar 2008
by igor
Před nějakou dobou sem psal na fórum že mě a Berserka můžou z WB smazat, pač sem vytvořil novou skupinu "Správa chyb".
Re: Mazání příspěvků
Posted: 20:23 19. Mar 2008
by Kiri
To si pamatuju, ale tak je jasny, ze toho je daleko vic nez jen tohle

Re: Mazání příspěvků
Posted: 03:11 20. Mar 2008
by Sorrow
Jenom estli tu pripominku Berserk nesmazal, kdyz ma tu ultimatnemazaci schopnost
