Page 1 of 1

Mazání příspěvků

Posted: 13:34 19. Mar 2008
by Lord_Berserk
Tak sem tak zkusil tuknout na policko s krizkem a hle...ja muzu zrejme cistit forum vod vasich vyplodu :D neni to skvely... schvalne pokus:
napiste sem nekdo nakou kravinu ja zkusim smaznout :)


mozna to bude tim ze WB status na forum ma nastavyno aby moh mazat prispevky to by ale asi nemel :wink:

Re: Mazání příspěvků

Posted: 14:20 19. Mar 2008
by Lord_Berserk
Aznar wrote:to si zkus mne neco mazat :evil:
:D :D Smula Aznare ja sem tady panem...smazano :mrgreen:

Re: Mazání příspěvků

Posted: 18:12 19. Mar 2008
by Kiri
tsi voe tak stim nemachruj, je to nejspis asi spojeny stou spravou chyb k oprave, ne? :mrgreen:

Re: Mazání příspěvků

Posted: 18:41 19. Mar 2008
by igor
Před nějakou dobou sem psal na fórum že mě a Berserka můžou z WB smazat, pač sem vytvořil novou skupinu "Správa chyb".

Re: Mazání příspěvků

Posted: 20:23 19. Mar 2008
by Kiri
To si pamatuju, ale tak je jasny, ze toho je daleko vic nez jen tohle ;-)

Re: Mazání příspěvků

Posted: 03:11 20. Mar 2008
by Sorrow
Jenom estli tu pripominku Berserk nesmazal, kdyz ma tu ultimatnemazaci schopnost :D