Page 1 of 1
co se stalo se zlocinci
Posted: 23:12 19. Mar 2008
by danielfojt
no tak to povidej nekomu jinymu ze jste mrtvy,a navic to urcite nikdo nechtel vasi smrt,o tom nic nevim.samozdrejme v RP hre jsme vsichni tak hloupi,ze budem verit tomu ze se nasel nejaky pul ork s rozmlacenou hlavou aze jsi to urcite ty:)ale ono je to vlastne stejne jedno protoze to meli v rukou DM takze neni treba protestovat.jen me mrzi ze poradne nikdo nic nevi a nikdo nic nerekne

Re: co se stalo se zlocinci
Posted: 23:38 19. Mar 2008
by pepa48
tak zjišťujte, hledejte, zkoumejte.. nic jinýho vám stejně nezbejvá

Re: co se stalo se zlocinci
Posted: 23:41 19. Mar 2008
by Aznar
vubec nechapu co tu resis... urcite i ostatni zajima co se stalo, ale to je vec hry, aby sis to zjistil, ne aby ti to tu nekdo napsal na forum
Re: co se stalo se zlocinci
Posted: 23:52 19. Mar 2008
by Lord_Berserk
hele tak tu furt nebrec... DM ti nemusi porat stat za zadkem aby te tvoril naky Q... si ho udelej sam s nekym je tolik moznosti...
udelej na nas nakou past ve hre je tolik predmetu co se daj hezky vyuzit

....chces navod ?
BTW - ty blaboly ze Q se delaj jen zlocincum to si zas vygoogloval kde? psal sem ze to byl muj prvni Q tak nevim co resis... u vas v hipikove je rusno kazdej den a jako Q pro 2 individua samotarsky se rozhodne nedelaj kazdej tejden
vzij se drobet do postavy a nesnaz se zjistovat vsecko pres forum nebo pres tell... to pak fakt kazi hru (priklad - jak Kiri jednou psal...jmeno Ynne nikdo nezna max. Dennis)
Re: co se stalo se zlocinci
Posted: 00:21 20. Mar 2008
by Krata
Souhlasim s igorem, at vyhraje zlo i dobro.. například RESova čarodějka byla lapena a zabita (mám pocit) Ynne a Berserk prostě nějak unikly.. ty jo, fakt sem zvědav až vylezou drowové nahoru, s těmahle názorama zaplácáme celý foru behěm pár dnů
A tyhle věci fakt řeš ve hře.. nikdo nic neví a nepoví.. bud průkopník, začni se po nich pídit, dej si na čelo cedulku lovec lebek a pátrej.. na prohlednání místa činu je asi pozdě páč stopy na často používané cestě se asi ztratěj.. ale tohle mohlo napadnout i tebe samotnýho.. a kdo ví, třeba až se ti podaří rozjet nějakou pátračku tak si toho všimne DM a spestří vám to.. DM je tady od toho aby nám zpříjemnil hru ale není to žádná NUTNOST či POVINOST a ber to taky trochu jako odměnu za to že dobře hraješ, neřkám že to tak funguje ale zamysli se nad tim.. zasloužíš si ji?

Re: co se stalo se zlocinci
Posted: 11:33 20. Mar 2008
by Kiri
Hlavne co tady vsicky pisou, neber jako urazeni, nebo navazeni se do tvoji osoby (na Daniela), kadej se ti tu znazi poradit co a jak. Zadny zakazovani nebo vysmechy vtom nehledej. Spis vtom hledej to c oti opravdu kazdej chce rict
