Page 1 of 1

Lokace k udělání, hledá se dobrovolník

Posted: 15:48 23. Mar 2008
by photter
nejlépe z řad duergarů, jedná se o doly západně od dolního hagolu, jedna lokace, podrobnosti dodám

Re: Lokace k udělání, hledá se dobrovolník

Posted: 19:23 23. Mar 2008
by cmon
no sice nejsem duergar ale klidně bych to vzal

Re: Lokace k udělání, hledá se dobrovolník

Posted: 20:30 23. Mar 2008
by photter
tak tudle uz ne, nasla se u daanriho ale budu lokaci potrebovat hodne, klidne udelej neco jinyho :)

Re: Lokace k udělání, hledá se dobrovolník

Posted: 19:04 24. Mar 2008
by cmon
co třeba? pokud budu mít čas tak klidně něco udělám

Re: Lokace k udělání, hledá se dobrovolník

Posted: 19:13 24. Mar 2008
by photter
udělej si nějakej dung podle svýho gusta, neroztahuj ho do šířky ale do pater pod sebou, místo se najde

pošli napřed krátkej popis a domluvíme si pár základních věcí

Re: Lokace k udělání, hledá se dobrovolník

Posted: 19:22 24. Mar 2008
by cmon
okej snad mě něco napadne